Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta v odvetě spoléhá na vyprodanou Letnou! Podpora od fanoušků bude ohromující, shodují se Priske s Panákem

Před Spartou je odvetný zápas s Galatasaray. Nyní je za námi tisková konference, na které trenér Brian Priske s Filipem Panákem mluvili o absencích, ale i domácích fanoušcích, kteří povedou Spartu za vítězstvím.

Publikováno

dne

Před Spartou je odvetný zápas s Galatasaray. Nyní je za námi tisková konference, na které trenér Brian Priske s Filipem Panákem mluvili o absencích, ale i domácích fanoušcích, kteří povedou Spartu za vítězstvím.

Den D se blíží. Sparta ve čtvrtek vyzve na Letné Galatasaray a pokusí se otočit nepříznivý výsledek z Turecka 2:3. V Istanbulu přitom zahrála kvalitní zápas, avšak produktivita jí zlomila vaz.

V odvetě nebudou moci nastoupit Birmančevič, Krejčí a Ryneš, všichni z důvodu karetního trestu. Trenér Brian Priske tak pochopitelně musel na tiskové konferenci odpovídat na dotaz, jak si s tím poradí.

„Faktu, že nám budou tři hráči chybět, se samozřejmě musíme přizpůsobit. Máme ale široký kvalitní kádr a kluky zvládneme nahradit,“ řekl Priske.

Trenér Sparty v odvetě spoléhá i na fanoušky, kteří pravidelně vyprodávají Letnou. Právě i díky jejich podpoře jsme byli svědky vynikajících domácích zápasů s Kodaní, Záhřebem či Betisem.

„Očekávám, že podpora od fanoušků bude podobně ohromující, jako bylo proti Dinamu Záhřeb. Věřím, že všichni potáhneme za jeden provaz a vzájemně si pomůžeme,“ dodal kouč Sparty.

Na fanoušky spoléhá i Filip Panák, který nebude v sestavě Sparty chyběl z důvodu absence Krejčího. Očekává se, že bude hrát po boku Asgera Sörensena s Martinem Vitíkem, kteří hráli úvodní zápas.

„Před vlastními fanoušky se vám obecně hraje líp, cítíte, že na to nejste sami. Když navíc přidáme fakt, že na Letné je v poslední době vždy vyprodáno, je to o to silnější,“ dodal Panák.

Zápas Sparta vs Galatasaray je na programu ve čtvrtek od 21 hodin. Zápas je vyprodaný, pokud jste tedy nesehnali vstupenku, můžete jej sledovat na obrazovkách ČT Sport.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.