Spojte se s námi


Fortuna liga

Pelta bije na poplach! Jablonec vyhlíží příchod střelce. Kdo by mohl na Střelnici zamířit?

Jablonec nutně potřebuje podle slov jeho hlavního trenéra Radoslava Látala gólového útočníka. Jablonecký šíbr Miroslav Pelta pracuje na jeho příchodu. Pokud se mu to nepodaří, bude to dle Látala velký problém.

Publikováno

dne

Jablonec nutně potřebuje podle slov jeho hlavního trenéra Radoslava Látala gólového útočníka. Jablonecký šíbr Miroslav Pelta pracuje na jeho příchodu. Pokud se mu to nepodaří, bude to dle Látala velký problém.

Látal si přeje, aby mu Pelta do Jablonce přivedl ještě jednoho útočníka, který by pomohl zlepšit produktivitu klubu. Severočeši podzimní část sezony zakončili na 11. příčce ligové tabulky.

Chtěli jsme ještě jednoho útočníka, ale zatím se nepovedlo, tak uvidíme, co se ještě podaří. To je místo, kde nás to nejvíc trápí. Ty pozice 9 a 10, to je alfa a omega všeho, na tom mužstvo strádá a máme tam největší problémy,“ přiznal kouč pro oficiální webové stránky klubu.

Něco jsme měli naplánované, něco vyšlo, něco ne. Beru to tak, jak to je. Musíme s tím pracovat. Odešli nám taky Jovović a Schön, místo nich jsou tady Kanakimana a Nebyla,“ uvedl Látal k dosavadním zimním přestupům.

Koho může Pelta přivést?

Číslem jedna na seznamu Jablonce je momentálně útočník jménem David Puškáč. Toho se Pelta a spol. snaží přivést již nějakou dobu. Zatím se to ne a ne vydařit.

Bohemians 1905 chtěli výměnou za Puškáčovy služby jiného útočníka Jana Chramostu. Toho ovšem Pelta odmítl uvolnit s tím, že je pro Jablonec stále potřebným hráčem.

Jablonec se snažil do útoku přivést také nigerijského forvarda Victoryho Beniangbu. Avšak ani tento přestup nevyšel. Příchod 20letého afrického hráče je už definitivně ze hry.

Jablonečtí jednali s Genkem o podmínkách jeho možného přesunu do severních Čech. Belgický celek ale nechtěl slyšet o hostování a požadoval trvalý přestup za finančních podmínek, které si český klub nemohl dovolit. Beniangba tak pokračuje v týmu Genku do 23 let.

Buď tedy do Jablonce nakonec přece jen dorazí Puškáč z Bohemians, nebo se ještě vytáhne nějaké úplně jiné jméno z klobouku. Vyloučeno ovšem není ani to, že útok Jablonece už zůstane v současné podobě.

Zdroje: FK Jablonec, Livesport

Reklama

Oblíbené