Spojte se s námi


Chance Liga

Ondřej Čelůstka promluvil o sourozeneckém souboji

Sparta porazila Pardubice na domácím hřišti 2:0. K výhře přispěl svou první brankou po návratu ze zahraničí obránce Ondřej Čelůstka. Jak zápas proti Pardubicím viděl zkušený obránce?

Publikováno

dne

Sparta porazila Pardubice na domácím hřišti 2:0. K výhře přispěl svou první brankou po návratu ze zahraničí obránce Ondřej Čelůstka. Jak zápas proti Pardubicím viděl zkušený obránce?

Zdroj: Sparta.cz

Pardubice se na nováčka ve Fortuna lize prezentují skvělými výkony a výsledky. Výtečný výkon také předvedly na hřišti pražské Sparty, kde se statečně praly s českým gigantem. Na body to však tentokráte nestačilo.

Vůbec to nebylo jednoduché. Potvrdilo se, že Pardubice hrají i v první lize nadstandard. Byl to běhavý, nebojácný a statečný soupeř. Za stavu 1:0 nám pořádně zatápěli a mohli klidně srovnat, brácha tam měl velkou šanci.“

„Ale on se trefí v příštích zápasech, protože je ofenzivní a dostává se do toho. Pro nás to bylo trochu štěstí, že jsme to přečkali a pak jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Pak už jsme si to pohlídali,“ řekl Čelůstka.

Sparta během letošního podzimu dokázala několikrát skórovat ze standardní situace. Také proti Pardubicím dokázala odpor soupeře prolomit a rozhodnout zápas pomocí standardky.

Obecně to je ve fotbale velká zbraň, každý třetí gól ve fotbale po nich padá. Jsme rádi, že si tím umíme pomoct, dneska se nám to znovu povedlo. Budeme se o to chtít opírat i dál.

Pro Ondřeje Čelůstku byl zápas proti Pardubicím velice prestižní, jelikož v dresu hostů proti němu nastoupil jeho o dva roky mladší bratr Tomáš. Na nejvyšší úrovni to bylo úplně poprvé, kdy sourozenci proti sobě nastoupili jako soupeři.

Ta příprava byla trochu jiná, pestřejší, než obvykle. Šli jsme na sebe poprvé v profi fotbale, takže to mělo větší náboj. Brácha to vnímal stejně, měli jsme i nějakou sázku. Takže teď to bude muset splnit.

Zdroj: sparta.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.