Nechci se stavět výrazně na Martinovu stranu. Sparta musí zaujmout tvrdý postoj, říká Dominik Hašek

Kauza Martina Haška zdaleka nemá konce. Po otci se vyjádřil i strýc Dominik, který je legendou českého hokeje. V rozhovoru pro TN.cz byl ale opatrnější než jeho bratr, který Martina pouze obhajoval.

Embed from Getty Images

„Sleduji to, zajímá mě to, ale nejsem insider, tudíž jsem v tomto vyloženě nestranný, protože neznám dohody mezi hráčem a klubem tak, abych se stavěl na jednu nebo na druhou stranu,“ řekl Dominik Hašek.

„Já mám info víceméně z rodinné strany a z novin, takže to pak člověk vidí vinu spíš v klubu, ale kdybych zas naslouchal Tomáši Rosickému, tak bych to třeba viděl jinak,“ dodal vítěz z Nagana.

„I když se jedná o moji rodinu, tak se nechci stavět výrazně na Martinovu stranu, protože se umím vžít do situace klubu. Sparta musí zaujmout tvrdý postoj, protože pak by se jí to v budoucnu mohlo vrátit,“ vysvětluje důvody Sparty.

Jak by se dal spor ukončit? „Vidím v tom dvě alternativy. Buď bude Sparta trvat na svém, čekat na nějaké slušné peníze a Martina pustí, anebo se ho s novým trenérem pokusí zpátky zapracovat do mužstva.“

„Z Martina byla cítit nespokojenost. Mám takový pocit, že každá strana to cítí jinak. On sám to teď může cítit jinak. To je zcela běžné, že hráč vidí stejnou věc jinak v lednu a jinak v březnu,“ uzavřel.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Martin má 400 tisíc měsíčně. Nevim nevim ale po roce v rudym dresu chtít víc když hlavně na jaře toho moc nepředved?? Podle mě drzost.

 2. aha takže vyjádřením nespokojenosti je, že přestanu chodit do práce ? nějak nevím co je o stavění na jednu nebo druhou stranu, platná smlouva, nedodržení – nenastoupení na soustředění, pro běžné člověka stejné jako ráno nepřijít do práce…co udělá šéf je jasné…to není o rodině,ale slušnosti a dodržování pravidel…

 3. pane hašek vy jste ale šašek – ano ten pán stál u nejtrapnějšího golu NHL a má i jiné opravdu velké průšvihy od fyzického násilí přes podnikání až po rodinu ten lempl bude radit

 4. Odpověď jako od chytré horákyně. Ani ryba, ani rak. No to by bylo na hradě vemeno. 🙂

  Základem všeho je dodržování zákonů, pravidel, atd. Máš smlouvu ve fabrice, tak jdi do práce. Nedodržíš pravidla, následuje trest. Tečka.

 5. Tak Dominik byl vždycky myslivna. 🙂 🙂
  Zapracovat zpět do mužstva ho samozřejmě můžeme, ale leda tak, jako nůši na posekanou trávu ze hřiště.

 6. Hašane, býval si geniální brankář a tak to také zůstane. Mimo hokej pokazíš nač sáhneš a o Tvé finanční gramotnosti kolují legendy, takže raději nech na hlavě. Tvůj synoveček je prostě spratek

 7. To co tady píše pár nevzdělancú je asi vidét inteligence těchto primitivú Dominiku ty jsi něco dokázal zatím co oni se asi ani neumějí obout brusle. Dominiku nepovol ani k nebrankáři M.Hničkovi je taky velký liz pana čobola a proto nepovol fadním Ti.

  • Jaksi jsem si nevšiml,že by tento článek byl o tom jak si kdo umí obout brusle.Je mi líto,že jste obklopen nevzdělanci a primitivy.Ano p.D.Hašek uměl senzačně chytat (v hokeji),ale v normálním životě,jak píšete je nevzdělanec a primitiv(podnikání,politika,fyzické násilí,rodinu atd.)asi jako vy.

 8. Co se začal plést do politiky,urážet,chytračit,u mě skončil.Člověk má dělat jednu věc,a pořádně,tak třeba trénuj děti,a nevystrkuj růžky.

 9. Tak co má ten Hašan asi odpovědět? Nechce si rozhadat rodinu, na druhou stranu ví, že to synovec posr.. Měl přijít do práce, nepřišel, no tak přišel od zaměstnavatele trest. Mě by rovnou vyrazili. V béčku vychladne. Nechal bych ho tam až do konce smlouvy. Za 400 tisíc měsíčně by se mi taky nechtělo makat. Chudák malej, taková almužna. Vždyť má jen mírně nadprůměrný plat v ČR.(cca 12krát vyšší) Co teprve Kanga, ten má několik milionů měsíčně a ještě nechce prodloužit. Mě hlavně zajímá, proč to Hašek doteď nevysvětlil? Něco shnilého je ve sparťanské kabině, ale to se asi nikdy nedozvíme. Sparta forever😉

 10. Za ty peníze nechceš makat.Tak běž do Kolbenky na 3 směny a uvidíš,jak musí žít normální občané…

 11. Hm, a zase zoufalost ! Zastává se spratka, kterej jedná s klubem násilně, vynucovačně. Ať jakkoli kdokoli, smlouva je smlouva a má se držet ! Má ve Spartě parádní prachy, Sparta mu pozvedává jméno, dává mu šanci a on ji za to má po dobu smlouvy plnit své, a ne se cukat a trhat ! Žádný do Sparty zpět, ven !

 12. Pan Hašek je borec světového formátu nevím proč se do něj někteří pidilidi naváží.Dominik něco dokázal haldu peněz si vydřel svou celoživotní dřinou,když jiní leželi na gauči.Jestli se mu v podnikání něco nezdařilo,tak upozorňuji byli to jeho poctivě vydělané peníze.Narozdíl od současných loupežníků,kteří přišli k majetku podpisem pod privatizační projekt.Mladej Sparťan jednou promluví tomu věřím nyní ještě nemůže protože je stále pod smlouvou.O tom ,jak o jeho nepochopitelném jednání rozhodne vedení Sparty je jen a jen jejich problém když o tom nic nevím,tak o tom nemelu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia zakázala svým hráčům na hostování nastupovat proti ní! Prý se tento krok neosvědčil

A je to tu zase. Téma Slavia a hráči na hostování se řešilo v létě ve velkém. Mnoho hráčů totiž odešlo do Slovanu Liberec. Po velkém tlaku veřejnosti se sešívaní rozhodli alespoň povolit svým hráčům nastoupit do zápasu proti ní. Nyní to ale po půl roce opět zakazuje. Proč?

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.