Spojte se s námi


Fortuna liga

My chceme fotbal! Nabídne derby pouze agresivitu nebo se dočkáme i pěkné podívané?

Zápas dvou nesmiřitelných rivalů Sparty a Slavie má v poslední době nádech velké agresivity. Naposledy to bylo vidět na podzim. Dočkáme se dnes a v neděli pěkné podívané? My chceme fotbal!

Publikováno

dne

Zápas dvou nesmiřitelných rivalů Sparty a Slavie má v poslední době nádech velké agresivity. Naposledy to bylo vidět na podzim. Dočkáme se dnes a v neděli pěkné podívané? My chceme fotbal!

Dnes navečer se hraje pohárové derby Sparty a Slavie v Edenu a v neděli pro změnu ligové na Letné. Od největšího zápasu české fotbalové scény lidé očekávají skvělou sportovní podívanou. Bohužel se tak v poslední době neděje.

Vzpomínáte? Ke konci září se hrálo první derby pražský „S“ v tomto ročníku a byla to šílenost. Zápas, kde vládla agresivita na obou stranách, zakončila vzájemná potyčka Bořila s Krejčím a vyloučení obou kapitánů.

Duel nabídl pouhé čtyři střely na bránu a navíc obě branky padly z penalt. Prosadili se Václav Jurečka a v desáté minutě nastavení Lukáš Haraslín. Čeká nás dnes a v neděli podobné představení? Doufejme, že ne!

My chceme fotbal!

„Na podzim to byl extrém. Bylo to nejhorší derby, co jsem kdy viděl. Věřím, že na oba týmy je vyvíjen tlak, aby se podobné představení neopakovalo. Diváci chtějí vidět fotbal,“ řekl ve Fotbal fokus podcastu redaktor Deníku Sport Pavel Šťastný.

Na oba zápasy bude mít velký vliv, jak k nim přistoupí trenéři. Lze totiž očekávat, že přednost dostane nedělní ligové derby. Nicméně kvalita obou kádrů je taková, že dobrá podívaná by se lidem měla převést v obou duelech.

„Já mám informace takové, že z obou stran je jasný požadavek, aby bylo k vidění více fotbalu. Je ale otázka, jak to bude vypadat v samotném zápase,“ má jasno Vladimír Grebennikov z O2 TV Sport, který se také účastnil vysílání posledního Fotbal fokus podcastu.

Uvidíme bitvu nebo krásný fotbal? Každý ze zápasů může být rozdílný, ale určitě se shodneme, že pěknou fotbalovou podívanou potřebujeme pokaždé. My chceme fotbal!

Zdroj: Fotbal fokus podcast, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.