Spojte se s námi


eSport

LPL: Po katastrofickém jaru z RNG odcházejí hvězdy

Před letním splitem v LPL se tradičně dějí menší nebo větší změny v jednotlivých týmech. U RNG se však doslova hýbou ledy.

Publikováno

dne

Před letním splitem v LPL se tradičně dějí menší nebo větší změny v jednotlivých týmech. U RNG se však doslova hýbou ledy.

Čínský velikán RNG se po katastrofickém jaru, kdy týmu hrozil nepostup do playoff, rozhodl učinit změny. Spousta fanoušků ale byla zaskočena tím, s jakými změnami organizace přijde.

Během několika hodin se na čínských serverech objevily dvě zprávy. Obě hovořily o odchodu největších hvězd týmu – Galy a Minga. Tyto šokující zprávy později potvrdil i anglický twitterový účet LPL Fanclub, bedlivě sledující novinky z čínské ligy.

Gala a Ming patří k největším hvězdám čínské ligy a určitě budou hodně horkým zbožím i na mezinárodní scéně. Oba hráči si rozhodně chtějí napravit nepovedené jaro a pokles výkonnosti.

Pokud za tím bylo i něco jiného, například špatná atmosféra v týmu plynoucí ze špatných výkonů, to není jasné. O problémech RNG jsme psali dříve.

S velkou pravděpodobností se dá počítat s tím, že hráči zůstanou v Číně. Pokud by případná cesta vedla pro někoho z nich do korejské LCK, můžeme očekávat obrovské haló. Oba hráči by se při svých kvalitách ani v Koreji rozhodně neztratili. Minimálně by se jednalo o největší čínský přestup v historii LCK.

Jaké budou další kroky RNG, to je nyní těžké odhadnout. Tým potřebuje stabilizaci a větší trpělivost. Přestupní období však ještě minimálně dva týdny potrvá a do té doby se pro RNG může ukázat štěstěna. Zároveň bude zajímavé sledovat, kam se cesty dvou velkých hvězd LPL vydají.

Zdroj: LPL Fanclub

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.