Koronavirus kosí oslabenou extraligu a odložených zápasů přibývá

Vypadá to jako Rocky Balboa, stojící v ringu proti mnohem silnějšímu soupeři a inkasuje jeden tvrdý úder za druhým. Přesto se stále zvedá na nohy a pokračuje dál, dokud může. Tak nějak by se asi dala srovnat situace české nejvyšší hokejové soutěže v této kritické době.

Zdroj: hc-vitkovice.cz

Jen co extraliga vypukla, potýkají tuhle soutěž samé nepříjemnosti. Hned na začátek museli oželet natěšený start Vítkovice a Kometa. Netrvá to však dlouho a přidávají se další kluby, které se potýkají se zdravotními potíží.

Za poslední dva dny museli své zápasy odložit i organizace Karlových Varů a Litvínova. Důvod je stále stejný – podezření výskytu COVID-19.

Rádi bychom věřili tomu, že se jedná jen o nějakou obyčejnou chřipečku. V opačném případě by musely do karantény zamířit další týmy. To už budeme na čísle čtyři. A když vezmeme v potaz, že tyhle týmy nemají naplánované v extraligovém kole zrovna vzájemný zapas, muže jeden hrací den vynechat až osm týmů.

Po Karlových Varech je tu další tým, který má podezření na COVID-19. Z důvodu zdravotních potíží u hráčů, musí projít…

Zveřejnil(a) Rostislav Niedoba – hokej dne Pátek 25. září 2020

Do toho extraliga vyfasovala nepříjemné omezení tisíci diváků na stadionech, což už tak samo o sobě značně komplikuje život nejen majitelů a manažerů.

Kluby však hrát chtějí, dokud je to jen možné. Nám nezbývá nic jiného, než věřit tomu, že má liga v sobě stále dost sil, aby tento souboj ustála.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.