Koho můžeme chytit v Lize národů? Hrozí Turecko, nechybí ani Slovensko či Skotsko

Česká fotbalová reprezentace bude v úterní večer sledovat los Ligy národů, ve které může výběr kouče Šilhavého narazit na zajímavé soupeře. Po změně formátu tak může opět narazit na Slovensko či na kvalifikačního soupeře z Bulharska.

Zdroj: Twitter @ceskarepre_cz

Skupina B, ve které se nachází i český tým, bude nově rozšířena na čtyřčlenné skupiny. To znamená, že místo dřívějších čtyř zápasů na podzim odehrají svěřenci kouče Šilhavého zápasů šest.

Před losem přišla jedna pozitivní zpráva. Česká fotbalová reprezentace bude v nejlepším koši a vyhne se tak Rusku či Walesu. Přesto ale ve skupině B není slabých soupeřů. Z druhého koše straší Srbsko či Skotsko, ze třetího Turecko se Slovenskem.

Formát se sice mírně pozměnil, postup a sestup ale zůstává stejný, to znamená vždy jeden tým postoupí i sestoupí. Sestup se měl dotknout i Slovenska, které ale díky rozšíření může být právě českým soupeřem. Los Ligy národů se uskuteční v úterý večer od 18 hodin.

SKUPINA B

Koš 1: Rusko, Rakousko, Wales, Česko

Koš 2: Skotsko, Norsko, Srbsko, Finsko

Koš 3: Slovensko, Turecko, Irsko, Severní Irsko

Koš 4: Bulharsko, Izrael, Maďarsko, Rumunsko

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Projekt Restart aneb Kdy se vrátí nejvyšší evropské soutěže

Některé významné evropské ligy už tuto sezónu oficiálně ukončily. Které to jsou a které se naopak připravují na dlouho očekávaný návrat?

Potvrzeno! Götze se po sezoně rozloučí s Dortmundem. Kam zamíří dál?

Fotbalově zde vyrůstal, pak odešel k rivalovi a fanoušky si opět usmířil. Tato sezona je však pro mistra světa z roku 2014...

Nechtěný Coutinho! Bayern Mnichov nevyužil opci na jeho nákup. Několik zájemců se však hlásí z Anglie

Hostování Philippeho Coutinha v bavorském Bayernu se pravděpodobně nepromění v trvalý přestup. Klub nevyužil původní opci, kterou sjednal s Barcelonou, a budoucnost...