Koho můžeme chytit v Lize národů? Hrozí Turecko, nechybí ani Slovensko či Skotsko

Česká fotbalová reprezentace bude v úterní večer sledovat los Ligy národů, ve které může výběr kouče Šilhavého narazit na zajímavé soupeře. Po změně formátu tak může opět narazit na Slovensko či na kvalifikačního soupeře z Bulharska.

Zdroj: Twitter @ceskarepre_cz

Skupina B, ve které se nachází i český tým, bude nově rozšířena na čtyřčlenné skupiny. To znamená, že místo dřívějších čtyř zápasů na podzim odehrají svěřenci kouče Šilhavého zápasů šest.

Před losem přišla jedna pozitivní zpráva. Česká fotbalová reprezentace bude v nejlepším koši a vyhne se tak Rusku či Walesu. Přesto ale ve skupině B není slabých soupeřů. Z druhého koše straší Srbsko či Skotsko, ze třetího Turecko se Slovenskem.

Formát se sice mírně pozměnil, postup a sestup ale zůstává stejný, to znamená vždy jeden tým postoupí i sestoupí. Sestup se měl dotknout i Slovenska, které ale díky rozšíření může být právě českým soupeřem. Los Ligy národů se uskuteční v úterý večer od 18 hodin.

SKUPINA B

Koš 1: Rusko, Rakousko, Wales, Česko

Koš 2: Skotsko, Norsko, Srbsko, Finsko

Koš 3: Slovensko, Turecko, Irsko, Severní Irsko

Koš 4: Bulharsko, Izrael, Maďarsko, Rumunsko

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Darida přispěl dvěma asistencemi k výhře Herthy na půdě Brém

Německá fotbalová Bundesliga tento víkend začala prvním kolem a hned v jednom ze sobotních zápasů proti sobě nastoupili tři čeští hráči.

Dokáže Sparta zdolat Zlín i po narušené přípravě?

Příprava Sparty na 4. kolo Fortuna ligy dostalo v pátek lehkou trhlinu. Dva pozitivní testy v klubu a páteční trénink byl okamžitě zrušen.

Další bomba v Barceloně! Koeman nepočítá se supertalentem, jenž měl být součástí přestavby

V Barceloně je po celé léto velice živo. Nejdříve prohraný souboj s úhlavním rivalem o ligový titul, poté totální zostuzení ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Vyhazov trenéra Setiena, poté téměř odchod Messiho, který po velkých rozepřích s vedením nakonec zůstal.