Klopp, Turek, náklaďák a kuřata. Historka z mistrovských oslav s Dortmundem vás dostane!

Současný kouč Liverpoolu, vítězného celku posledního ročníku Ligy mistrů, odhalil zábavnou historku z oslav titulu s Borussií Dortmund!

http://gty.im/114194220

Jürgen Klopp se s veřejností podělil o neuvěřitelnou historku, kterou zažil v rámci mistrovských oslav s Borussií Dortmund. V roce 2011 tehdy žlutočerný klub skončil s výrazným náskokem osmi bodů na druhý Leverkusen a trenér Klopp si to náležitě užil!

„V některých rozhovorech po titulových oslavách bylo poznat, jak moc jsem byl unavený a opilý. Také si nepamatuji z oslav moc věcí, které by dávaly smysl,“ začíná Klopp své vyprávění.

„Podle mě jsem o tom ještě nikdy nepromluvil. Co si pamatuji doteď, tak to bylo probuzení. Probudil jsem v garáži v náklaďáku! Úplně sám! Absolutně nechápu, jak jsem se tam dostal.“

„Trochu jsem se probral, vylezl jsem ven a zjistil, že jsem v obrovské tovární hale. Obcházel jsem ji, jestli někoho spatřím, pak jsem uviděl siluetu člověka. Hlasitě jsem na něj zapískal a když ke mně přišel, byl to Hans-Joachim Watzke, tehdejší ředitel klubu. Byli jsme v té obrovské hale osamoceni, opilí, unavení. Navíc jsme se potřebovali dostat do města na slavnostní průvod městem klubu s pohárem!“

„Zaplatili jsme 200 euro Turkovi ve starém Mercedesu, aby nás odvezl do města. V zadní části auta měl kuřata!“ směje se tomu dnes Klopp, ale tehdy mu moc do smíchu nebylo.

Nakonec se oba významní představitelé klubu dostali do centra včas a mohli se účastnit dalšího programu. Co probuzení v tovární hale předcházelo, to se však už nejspíš nikdy nikdo nedozví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..