Reklama

Kdyby byl Cristiano Ronaldo Ital, nikdo ho nevyšetřuje

Cristiano Ronaldo je sportovní ikonou snad ve všech koutech světa. Nedotknutelnou hvězdou se pak stává v zemích, kde předvádí své fotbalové umění. Po Portugalsku, Anglii a Španělsku nyní CR7 uchvacuje Itálii. Ani tam ovšem není idolem všech a najdou se i tací, kteří by rádi viděli, že má hvězdný hráč problém. Nyní to vypadá, že by se tito “fandové” mohli dočkat.

Zdroj: PR Sport – Getty Images

Zatímco se Portugalec v domácí karanténě stále dostává z koronaviru, “venku” už na něj čeká možná nepříjemnost. Údajně totiž měl odjezdem na reprezentační sraz porušit covidová opatření, za což mu hrozí oplétačky.

Dokonce i italský ministr sportu se do jednoho z nejlepších fotbalistů světa bez váhání opřel. „Ronaldo na cestě nerespektoval daný protokol a vyšetřování to prokáže. Koronavirus nás naučil, že nikdo není výjimečný,“ řekl Vincenzo Spadafora pro televizní stanici RAI.

Těžko říct, zda by mluvil stejně, pokud by se jednalo o některého z hráčů squadry azzury. Italští reprezentanti jsou totiž ve své domovině často ušetřeni kritiky a média se k nim chovají jako k bohům. Samozřejmě i výjimeční hráči ze zahraničí zažívají velkou vlnu popularity, ale Ronaldo je svým způsobem unikát.

Už, když přicházel do Juventusu, nebyli nadšeni všichni fanoušci Staré dámy. Mnohým vadila především pohádková smlouva, kterou Portugalec v Turíně podepsal.

Po vypadnutí v osmifinále Ligy mistrů, kde Juventus nestačil na Lyon, se Ronaldo musel potýkat s výčitkami z vlastního tábora fanoušků. Ani titul jim nebyl dostatečně dobrý, Cristiano prý oproti předešlým angažmá nenastřílel tolik gólů. 

V současnosti se úřadujícími mistrovi Serie A příliš nedaří a místo dominantních výkonů vrší především remízy. Všichni tak vyhlížejí, až se Ronaldo vrátí na trávník a svému klubu pomůže zpět na vítěznou vlnu.

Mezi tím však ale zřejmě bude muset řešit problém s úřady. Jak ovšem výjimečný hráč už minulosti několikrát ukázal, na jeho výkony by to vliv mít nemělo. Když se totiž soustředí na fotbal, jde vše ostatní stranou.

Zdroj: RAI

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené