Kadlec: Nejhorší zápas. Být fanouškem, pískám na nás taky

Václav Kadlec bojoval, v zápase navíc nastoupil na své oblíbené pozici na hrotu útoku. Přesto Slavia dokázala srovnat z 0:3 na 3:3 a z Letné si odvezla bod. Kadlece to hodně štvalo.

vaclav kadlec zdroj fkmb.cz
Zdroj: fkmb.cz

Dá se vůbec po takovém zápase sebrat a jít naplno do dalších? „Nevím, nevím… Myslím, že to ve mně bude hodně dlouho. Fanoušci nás ženou celou druhou půli, fandí nám, a nakonec to skončí takhle. Nedivím se, že pískali, já bych na nás pískal taky.“ Co se dělo po zápase? Většina sparťanů asi podobný zápas nezažila… „Tam se nedělo nic. Každý zalezl do kouta a zpytoval svědomí. Nic jiného se ani dělat nedalo. Abychom po sobě řvali? Každý si musíme nalít čistého vína, jestli pro to ve druhé půli udělal maximum,“ řekl se slzami v očích.

„Ve druhé půli to byl boj, měli jsme nějaké náznaky šancí, ale bohužel. Navíc v tom počasí na takovém terénu byl hrozně těžký pohyb. A Slavia si s tím poradila o trošku líp,“ vysvětloval příčiny zmaru. Letenští znovu přestali ve druhé půli hrát. Zápas, ve kterém po poločase vedli, ztratili na jaře již potřetí. „S trochou nadsázky jsme mohli mít patnáct bodů, protože jsme ve čtyřech zápasech vedli a mohli to uhrát. Nemyslím si, že bychom měli špatnou kondici. Ano, v závěru mě braly křeče, byl to extrémně těžký terén, ale když se podíváme na statistiky, tak v Karviné jsme naběhali víc kilometrů než soupeř, s Brnem snad taky.“


Když výpadky ve druhém dějství nejsou o kondici, tak asi o hlavě. „Snažím se na to přijít. Máme dost zkušený tým, z mladých je tam jenom Jirka Kulhánek. Většina z nás toho už hodně odehrála. Nevím, proč bychom měli být nervózní nebo si nevěřit.“ Do utkání čtyřikrát zasáhlo video. „Mně se to nelíbí. Celou dobu šlo hrát fotbal bez videa a najednou se zavádí. Navíc v první půli se udělá čtyřikrát video a nastaví se dvě minuty, druhou půli skoro není a dá se pět minut. Netuším, z jakého důvodu bylo nastavení takhle ohodnocené. Není to pro nás berlička, měli jsme to uhrát, ale je to zajímavé,“ uzavřel.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.