Spojte se s námi


Chance Liga

Jindřich Trpišovský bude škrtat! Kdo opustí početný kádr Slavie? Může se jednat až o deset jmen

Nabobtnalý kádr musí trenér Slavie Jindřich Trpišovský určitě proškrtat. Před startem ligové soutěže sešívané už opustilo a zřejmě ještě opustí až deset hráčů. Přečtěte si, o která jména se může jednat.

Publikováno

dne

Nabobtnalý kádr musí trenér Slavie Jindřich Trpišovský určitě proškrtat. Před startem ligové soutěže sešívané už opustilo a zřejmě ještě opustí až deset hráčů. Přečtěte si, o která jména se může jednat.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Slavia má v přípravě početný kádr, který musí zúžit
  • Trenér Trpišovský se může rozloučit až s deseti jmény
  • Odejít může i Václav Jurečka či Mick van Buren

Mají to prostě rádi. Trenérský tým Slavie pod vedením Jindřicha Trpišovského s oblibou pracuje s velkým počtem hráčů. Právě probíhající příprava je speciální tím, že její velkou část neabsolvují reprezentanti hrající na evropském šampionátu.

Když se spočítá počet hráčů Slavie, kteří se zapojili do přípravy a přičtou se navíc pozvolně se vracející hráči národních mužstev Česka a Slovenska, tak mají sešívaní ve svém kádru nějakých pětatřicet jmen. A to je opravdu veliké číslo.

Kádr Slavie má pětatřicet hráčů

„Jestli počítám dobře, tak má Slavie v kádru pětatřicet hráčů, takže by se její tým měl alespoň o deset hráčů zúžit. U některých borců je ale opravdu těžké říci, jestli odejít mají nebo ne,“ rozpovídal se v podcastu Liga naruby redaktor Deníku Sport Bartoloměj Černík.

Novinář nejprve zmínil post brankáře, kterých je ve Slavii momentálně hned pět. Ondřej Kolář vzhledem ke svým zdravotním problémům nastupovat nebude a Jindřich Staněk je zraněný. Zůstane tak dvojice Kinský a Mandous, Jan Sirotník zřejmě půjde hostovat.

Mezi obránci už je jasné, že Denis Halinský zahájí sezonu na ročním hostování v Liberci, důvěru trenérů zřejmě nedostane ani Rumun Dumitrescu stejně jako osmnáctiletý talent Mikuláš Konečný. Jejich budoucnost se bude řešit.

Prebsl se stal novým Trpišovského oblíbencem

„Složité to je s Prebslem. Jindřich Trpišovský na něho chce sázet a je to jeho nový oblíbenec. Ačkoli mu z realizačního týmu sešívaných začali do Liberce, kde poslední dva roky hostoval, volat že teď na jaře, když výrazně zlepšil výkonnost,“ prozradil Černík.

Mezi záložníky už se dříve mluvilo o tom, že na hostování do některého z ligových týmů odejde nová posila Giannis-Fivos Botos, stejně jako devatenáctiletý Alexandr Bužek. U někdejšího hráče Zlína je pravděpodobný přesun do Karviné za koučem Hyským.

David Pech už má své hostování jisté, na podzim se rozehraje v Pardubicích. Otázkou zůstává Lukáš Vorlický, který se vrací po dvouletém zranění. V přípravě se jeví velice dobře, střílí branky a přidává asistence, ale vzhledem ke zdravotnímu stavu se na něj musí opatrně.

Jak to bude s Jurečkou?

„Když do útoku ještě Slavia přivede Olayinku, tak se zřejmě rozloučí s velkým oblíbencem Mickem van Burenem. Dále si myslím, že to je nahnuté u Václava Jurečky,“ dodal Černík s tím, že dvojnásobný nejlepší střelec ligy není se svým postavením spokojený.

V Edenu tak ještě před startem ligy zřejmě nastane velké Trpišovského škrtání. Někteří hráči už mají svoje podzimní angažmá jisté, u dalších se to brzy dozvíme.

Zdroj: SK Slavia Praha, Liga naruby

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.