Spojte se s námi


Chance Liga

Slavii opouští další hráč! Mládežnický reprezentant míří za známým trenérem do ligového klubu

Pražská Slavia postupně redukuje svůj nabobtnalý kádr a nyní ho opouští také mládežnický reprezentant, který má namířeno za trenérem, kterého díky nedávné spolupráci velmi dobře zná.

Publikováno

dne

Pražská Slavia postupně redukuje svůj nabobtnalý kádr a nyní ho opouští také mládežnický reprezentant, který má namířeno za trenérem, kterého díky nedávné spolupráci velmi dobře zná.

  • Slavia pouští Denise Halinského do Liberce
  • Nadějný zadák se po sezoně do Edenu vrátí
  • Halinský naváže na spolupráci s trenérem Kováčem

V úterý vyhrála pražská Slavia také svůj třetí zápas na soustředění v Rakousku. O poločase sice sešívaní prohrávali 2:1, ale také díky početnému poločasovému střídání nakonec svěřenci Jindřicha Trpišovského triumfovali 4:2.

Pomohl k tomu také mládežnický reprezentant Denis Halinský. Podle informací portálu iSport to byl ovšem pro dvacetiletého obránce na nějakou dobu poslední zápas v sešívaném. Má totiž namířeno na roční hostování bez opce do Liberce.

Odchovanec Příbrami se tak druhou sezonu po sobě potká s trenérem Radoslavem Kováčem, který Halinského vedl už minulý ročník v Pardubicích. Ve své první sezoně mezi tuzemskou elitou přitom odehrál sedmadvacet utkání.

Kováč staví velmi silný tým

Mladý hráč už má také zkušenost s dospělým fotbalem ještě z předešlého ročníku, kdy nastoupil do osmadvaceti utkání za druholigovou Vlašim, jednou se dokonce dokázal i brankově prosadit.

Další webový portál zabívající se přestupy inFotbal potom dodává, že Slavia nesouhlasila s opcí na přestup, protože nadějný zadák figuruje v jejích budoucích plánech. Také proto si ho Trpišovský podržel pro drtivou část přípravy.

Trenér Kováč tak dostává další posilu do svého týmu, který je už tak velice silný. Brzy by měl být navíc oficiálně oznámen příchod reprezentanta Kosova Qendrima Zyby, který doplní další nové hráče ve středu zálohy Slovanu – Michala Hlavatého a Marka Ichu.

Aktivita Severočechů na přestupovém trhu tím ovšem nekončí. Před startem ligy, kterou Slovan zahájí v neděli 21. července v Karviné, mohou dorazit ještě další dvě až tři nová jména.

Zdroj: SK Slavia Praha, iSport, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.