Reklama

Jaroslav Tvrdík slaví další malou-velkou výhru! Slavia může mít na Ligu mistrů plný Eden!

Předseda představenstva Slavie Praha o tom mluvil na předsezónní tiskové konferenci. Jeho snem bylo, aby měl klub na evropské poháry maximální domácí podporu. A taky tomu tak bude. Jaroslav Tvrdík vesele tweetoval, že už na zápas 3. předkola Ligy mistrů může být teoreticky plný dům. Jak na to?

Pro český fotbal i pro Slavii se jedná dozajista o výhru. Plný stadion může vytvořit parádní atmosféru, ale hlavně do klubových pokladen přiteče také daleko větší obnos financí.

Sám Tvrdík na předsezónní tiskovce promluvil o tom, že v minulosti velké evropské zápasy Slavii vydělali až 35 milionů Kč za zápas.

“Přání se stává realitou. 10. srpna 2021 na 3. předkolo Ligy mistrů může být plný stadion. Klub může pro očkované plus pro osoby s prodělaným covidem v posledních 6 měsících nabízet vstupenky do plné kapacity stadionu! Podobně i ligové zápasy. Prodej začne již tento týden,” napsal na Twitter Jaroslav Tvrdík.

To, jestli se Eden vyprodá, ale nebude záležet jen na Slavii, ale především na očkovaných fanoušcích a na těch, co prodělali covid v posledním půl roce. Klub může právě těmto osobám nabízet vstupenky do plné kapacity!

Ve 3. předkole Ligy mistrů se Slavia pravděpodobně utká s maďarským mistrem Ferencvárosem.

Zdroje: Jaroslav Tvrdík, SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jojo kde jsou hodně dobré kontakty na vlivné a kde je “bezedná” pokladna tam se dají dělat věci …….. tak si v srpnu užijí plný Eden a od 1.záři díky nárustu nakažených budou rádi za 30% naplnění kapacity stadionu ☹

    • Ouch, ale ono to platí pro všechny od 1.8. ne jen pro Slavii a evropské poháry. Platí to i pro ligu

  2. Tak hlavně, aby alespoň 30% naplnili fanoušci Letné proti Rapidu. Otázkou však je, jestli to bude hráčům něco platné…

  3. Pan Tvrdík neustále uděluje lekce přebujelému administrativnímu molochu na Spartě.Ovšem s mozkovým traktem na Letné to stejně nepohne.Možná kdyby se tam stal manažerem Velký čáp,nebo Pepek Vyskoč,tak by se ledy hnuly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené