Spojte se s námi

Bundesliga

Hvězda české ligy odmítne senzaci anglické Premier League! Má namířeno jinam

Aby někdo z hráčů Fortuna ligy zavrhl přestup do Anglie, to tu snad ještě nebylo. Současná ligová hvězda má být prvním takovým fotbalistou. Její preference jsou totiž jiné.

Publikováno

dne

Aby někdo z hráčů Fortuna ligy zavrhl přestup do Anglie, to tu snad ještě nebylo. Současná ligová hvězda má být prvním takovým fotbalistou. Její preference jsou totiž jiné.

Rafiu Durosinmi, ofenzivní opora ligové štiky Viktorie Plzeň, je sice momentálně zraněný, přesto je kolem něj na přestupovém trhu hodně rušno, a to již nějakou dobu.

O silném zájmu Eintrachtu Frankfurt se píše již pár týdnů, stejně tak o Durosinmiho možném přestupu do jiného celku z německé Bundesligy, kterým je Wolfsburg.

Nyní však vyšlo na povrch, že o Durosinmiho stojí také senzace poslední sezony anglické Premier League Brighton & Hove Albion FC. Nicméně nigerijský hráč prý nemá zájem.

Podle nejnovějších informací, které přinesl anglický plátek Daily Mail, Durosinmi odolá vábení Brightonu a v zimě s největší pravděpodobností posílí německý Frankfurt.

Technický zdatný nigerijský fotbalista zaujal svými výkony, když ukázal výjimečné ofenzivní dovednosti, atletičnost i schopnost variability v zakončení,“ píše Daily Mail o Durosinmim.

Někdejší hráč Karviné prožívá snovou sezonu, než se zranil, byl nejproduktivnějším hráčem ligy, a tak není divu, že se o jeho služby uchází hned několik zajímavých zahraničních celků.

Durosinmi má být rozhodnutý pro angažmá v německé Bundeslize, kde je jeho srdci nejbližší Eintracht. Klub o něj velmi stojí, od Plzně si už vyžádal podrobné lékařské zprávy o hráčově zdravotním stavu.

Jaká bude Durosinmiho cena? Viktoriáni by za něj mohli od Frankfurtu obdržet více než 10 milionů eur a případně ještě bonusy. První nabídka přitom měla znít 9 milionů eur včetně bonusů.

Zdroje: Daily Mail, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené