Spojte se s námi

Bundesliga

Nahradí hvězdu, jež odešla do PSG, plzeňský kanonýr? V hledáčku figurují i další jména!

Nejlepší střelec Viktorie Plzeň je sice aktuálně mimo hru, ani to mu ale nemusí zabránit v přestupu do ciziny. Celek, jenž o něj velmi stojí, má nicméně ve svém hledáčku ještě další jména.

Publikováno

dne

Nejlepší střelec Viktorie Plzeň je sice aktuálně mimo hru, ani to mu ale nemusí zabránit v přestupu do ciziny. Celek, jenž o něj velmi stojí, má nicméně ve svém hledáčku ještě další jména.

Německý Eintracht Frankfurt hledá náhradu za francouzského reprezentačního útočníka Randala Kolo Muaniho, který se vloni staral o produktivitu bundesligového klubu.

Skvělé výkony jak na klubové úrovni, tak také na loňském světovém šampionátu v Kataru jej vystřelily až do Paris Saint-Germain, francouzský velkoklub za něj neváhal zaplatit tučný balík peněz.

Kolo Muaniho by ve Frankfurtu mohl nahradit plzeňský sniper Rafiu Durosinmi. Ten je sice aktuálně zraněný a měl by být mimo hru do konce podzimu, to ale Němcům až tak nevadí.

Vedení Eintrachtu si už mělo vyžádat podrobnou lékařskou zprávu hráče od vedení západočeského celku, nyní si celou situaci interně vyhodnocuje.

Durosinmi nicméně samozřejmě není jediným útočníkem, kolem kterého Frankfurt krouží. V zimě může jít bundesligová štika také po dalších zajímavých jménech.

Jedno konkrétní pak přinesl německý plátek Bild. Podle jeho informací se Eintracht začal zajímat rovněž o služby Sheralda Beckera z Unionu Berlín.

28letý forvard je typologicky podobným hráčem jako Durosinmi. Stejně jako Nigerijec z Plzně je i on velice rychlý a výbušný, ofenzivě Frankfurtu by dodal tolik potřebnou dynamiku.

Becker by navíc mohl být cenově dostupnější, v létě příštího roku mu vyprší smlouva v Berlíně. Za Durosinmiho má Plzeň požadovat minimálně 9 milionů eur a i tuto částku by možná odmítla. Viktoriáni si svých opor cení, už v létě například zamítli přesun Erika Jirky do Slavie.

Zdroje: Bild, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené