Spojte se s námi


eSport

Hložek vs. Jankto! Hvězda Sparty změří síly s majitelem Sampi v online hře FIFA

Profesionální hráči týmů AC Sparta eSports a Sampi.Tipsport se spolu v pondělí 3. května 2021 od 18 hodin utkají v online hře FIFA. A všechny zápasy můžete sledovat na platformě Twitch.

Publikováno

dne

Profesionální hráči týmů AC Sparta eSports a Sampi.Tipsport se spolu v pondělí 3. května 2021 od 18 hodin utkají v online hře FIFA. A všechny zápasy můžete sledovat na platformě Twitch. Živě bude všechny zápasy přenášet také TV Tipsport.

Zdroj: AC Sparta Praha

V úvodních dvou zápasech hraných systémem BO1 spolu své síly nejdříve poměří dva z první trojky nejlepších českých hráčů FIFA Seron a Emerickson.

Po jejich skončení bude na virtuálním zeleném trávníku následovat souboj fotbalových hvězd a českých reprezentantů Jakuba Jankta za Sampi.Tipsport a Adama Hložka v barvách AC Sparta eSports.

Za komentátorský pultem se budou střídat Koozy (komentátor hry FIFA a kouč FIFA sekce, Sampi.Tipsport) a TheJohny (hráč a influencer AC Sparta Praha eSports).

Jsem už teď vážně zvědavý, jak tento esportový zápas dopadne. Máme teď hodně zápasů v lize, tak není moc čas trénovat FIFU, ale pokusím se zahrát co nejlépe. Před rokem jsem v eSport derby proti Slavii vyhrál, tak bych na to rád navázal. Těším se každopádně moc už teď,“ libuje si fotbalových útočník a současně nejmladší hráč v historii Sparty Adam Hložek

FIFU jsem poslední rok nehrál vůbec. Jenom pár takovýchto showmatchů, které jsem ale vždy vyhrál. Tak snad navážu na pozitivní bilanci, ať nemusím potom od Hložana poslouchat, že jsem špatnej. Ať vyhraje ten lepší,“ dodává k tomu Jakub Jankto.

Favoritem bookmakerů české sázkové jedničky Tipsportu na celkové vítězství showmatche je s téměř jednoznačným kurzem 1,05:1 tým Sampi.Tipsport, na druhou stranu lze ovšem na AC Sparta eSports v tuto chvíli sázet ve velmi atraktivním kurzu 7:1.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

„Na loňské esportové derby Sparty proti Slavii se prosázelo přes milion korun, což už se blíží průměrným náběrům na běžné zápasy nejvyšší české fotbalové ligy. Proto jsme také tento esportový showmatch zařadili do vysílání pro naši sázkařskou komunitu prostřednictvím online televize TV Tipsport,“ říká specialista Tipsportu na esportové sázky Tipsportu Daniel Veselý.

„Na každý showmatch se těším. Chci reprezentovat svůj tým vždy na 150 %, takže se na to pořádně připravím. Doufám, že odejdeme z tohoto zápasu vítězně,“ neskrývá ambice svého hráč Seron z týmu Sampi.Tipsport.

A co na to Emerickson? „Zorganizování tohoto showmatche se mi líbí a hodně se na utkání se Seronem těším, protože už dlouhou dobu patří k těm nejlepším hráčům FIFA na CZ/SK scéně. Zároveň věřím, že diváci uvidí hodně branek a pěkné utkání. Zápas může dopadnout jakkoliv, ale doufám, že na konci bude náš tým tím šťastnějším.“

Hrací systém a čas:

Každý vyhraný BO1 zápas se počítá jako 1 bod pro tým. V případě remízy po odehrání všech čtyř zápasů rozhoduje další BO1 Seron vs. Emerickson.

Seron vs. Emerickson 1. zápas BO1 cca 18:00-18:20

Seron vs. Emerickson 2. zápas BO1 cca 18:20-18:40

Jakub Jankto vs. Adam Hložek 1. zápas BO1 cca 18:50-19:10

Jakub Jankto vs. Adam Hložek 2. zápas BO1 cca 19:10-19:30

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.