Spojte se s námi

Online sázení – Jak začít sázet na internetu?

Jak začít sázet online? Nejprve je potřeba najít si ty nejlepší sázkové kanceláře, které nabízejí ty nejvýhodnější kurzy pro vaše sázení na internetu. Pro online sázení je následně důležitá analýza, ke které můžete využít celou řadu nástrojů. Tipy na sázení zdarma najdete pro inspiraci na ruik.cz v každém Preview. Nechte se proto provést krok za krokem v naší škole sázení pro tu největší komunitu sázkařů v České republice.

Jak si vybrat tu nejlepší sázkovou kancelář?

V České republice je aktuálně pět sázkových kanceláří s platnou licencí pro provozování sportovních sázek, které stojí za zmínku. Jde o Tipsport, Fortuna, Chance, SynotTIP a Sazkabet. Jak si tedy ale vybrat tu správnou sázkovou kancelář pro online sázení?

Je potřeba se řídit především dvěma věcmi. Tou první je velikost sázkové kanceláře a také kurzová nabídka. V tomto případě je bezkonkurenční Tipsport akční kód, který má navíc v ČR také nejlepší pověst. Právě u této sázkové kanceláře máte největší pravděpodobnost toho, že vás nechá sázet i přesto, že budete dlouhodobě úspěšní.

Tím druhým faktorem pro vaše rozhodování by měl být bonus, který vám sázková kancelář za vaší registraci nabízí.

I zde je bezkonkurenčně nejštědřejší právě Tipsport, který je u nás jedničkou na trhu a právě díky své velikosti si může dovolit tuto štědrost. Ostatní sázkové kanceláře, které mají ze sázení výrazně nižší příjmy musejí své sázkaře držet velmi zkrátka!

Jak se registrovat v sázkové kanceláři?

Při registraci u sázkové kanceláře vyplníte všechny potřebné údaje a pro úplné dokončení registrace pak musíte jít buď na kamennou pobočku, nebo je také možné svou identitu potvrdit online přes banku z pohodlí domova.

Po registraci do sázkové kanceláře budete muset vložit pro online sázení na svůj herní účet peněžní vklad, který vložíte pomocí jedné z několika variant platebních metod. Během tohoto procesu si zjistěte podmínky pro získání bonusu, jelikož to někdy souvisí i s tím, kolik peněz vložíte poprvé na svůj účet.

Většinou zadáváte bonusový kód při registraci do sázkové kanceláře, která vám následně připíše bonus na účet. Někdy ale můžete bonusový kód na určitou částku vyhrát v některé z různých, nejčastěji tipovacích, soutěží. Kód, který získáte, poté vložíte přímo na svém účtu a sázková kancelář vám bonus připíše.

Klikněte ZDE pro online registraci a získejte bonus 300 Kč zdarma u Tipsportu

Bonusy sázkových kanceláří

Sázkové kanceláře mezi sebou bojují různými způsoby a jedním z nich jsou bonusy, které nabízejí za registraci. Některé sázkové kanceláře vám připíší slíbený bonus ihned po registraci, některé zase až po peněžním vkladu.

Většinou navíc bonus pro online sázení nelze hned vybrat, ale musíte si několikrát vsadit, než si budete moc případný bonus stáhnout zpět na svůj bankovní účet.

Dále se také můžete setkat s bonusem bez vkladu, kdy vám sázková kancelář připíše bonus pouze za registraci. Nebo se také setkáte s bonusem za přivedení přítele. Pokud někomu blízkému doporučíte danou sázkovou kancelář, tak po jeho registraci a peněžním vkladu připíše sázková kancelář bonus na váš účet.

Jak začít sázet?

Jako první je určitě potřeba zvolit si správný Money Management. Jde o nastavení limitů a o to, jakou maximální sumu mohu vsadit na jednu sázku. Pokud se chcete stát dlouhodobě ziskovým sázkařem, tak je Money management klíčovým nástrojem v cestě k profitu. Jde o naprostý základ, který byste měli pochopit dříve, než začnete sázet.

Výše vkladu na jednotlivé sázky se samozřejmě bude odvíjet od systému sázení (další velmi důležitá věc), který si zvolíte. Pokud ale zvolíte ten systém, že budete na každou událost vsázet stejnou částku, tak se doporučuje vklad od 2 – 5 % vašeho celkového kapitálu.

Money management samozřejmě neznamená to, že budete dlouhodobě v zisku. Vše se odvíjí od vaší úspěšnosti a je úzce propojený s Value betting. Dodržování “MM” vám ale pomůže zvýšit výdělek a především snížit případnou ztrátu v online sázení.

Klikněte ZDE a získejte od Tipsportu bonus až 50 000 Kč!

Další naprostou alfa omegou v úspěšném sázení je znalost Value betting, což v překladu znamená hodnotná sázka. Sázení na kurzy s hodnotou je o tom, že vyhledáváte výhodné kurzy, které by podle vaší analýzy měly být nižší, než nabízí sázková kancelář. Právě přesná analýza dané události a správný Money management je klíčem k úspěchu.

Hodnota sázky je v tom, že sázková kancelář nesprávně odhadne situaci a nabídne sázkařům vysoký kurz na danou událost. Sázkové kanceláře ale hrají i s jinými faktory, jako je například objem peněz na jedné či druhé straně, a proto nemusí kurzy odpovídat tomu, co je reálné. Pokud si správně určíte tu reálnou hodnotu, rychle uvidíte, zda je pro vás kurz výhodný či nikoliv.

Tipy na sázení zdarma

Pro inspiraci je určitě dobré chodit na servery, kde nabízejí tipy na sázení. Navštěvovat můžete například naše analýzy a previews, u kterých vždy najdete tip na sázení pro danou sportovní událost.

A pokud si přejete být v každodenním obraze, navštěvujte naší sekci online sázení, kde najdete krom již zmíněných analýz a previews také školu sázení s různými rady a tipy na sázení pro vaší dlouhodobou úspěšnost.

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.