Spojte se s námi


Fortuna liga

Derby pražských „S“ bez emocí a grád gól nenabídlo

Nedělní ligové derby pražských „S“ nenabídlo ofenzivní show jako to pohárové. Sparta se se Slavií rozešla smírně po remíze 0:0. Utkání nedohrál vyloučený Angel Preciado. Letenští soutěž vedou stále o čtyři body.

Publikováno

dne

Nedělní ligové derby pražských „S“ nenabídlo ofenzivní show jako to pohárové. Sparta se se Slavií rozešla smírně po remíze 0:0. Utkání nedohrál vyloučený Angel Preciado. Letenští soutěž vedou stále o čtyři body.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

První velkou šanci mohl mít hned ve druhé minutě Lukáš Haraslín, výborným zákrokem na poslední chvíli se však blýskl Tomáš Vlček. Na druhé straně táhl brejk Lukáš Masopust, finální fázi ale nezvládl Václav Jurečka a získal jen roh.

Hra byla jinak velmi vyrovnaná a bez větších šancí. Po intenzivním startu tempo zvolnilo, akcí oproti pohárové konfrontaci výrazně ubylo. Nebezpečí nepřicházelo ani z rohových kopů, obě obrany působily koncentrovaně.

Ve 38. minutě prošel až do vápna krajní bek Angel Preciado, finální pas ale defenziva Slavie zastavila. Pět minut poté hlavičkoval na druhé straně Václav Jurečka, Peter Vindahl měl snadnou práci a míč lapil.

Do kabin se tak po opatrném poločase od obou rivalů šlo za bezbrankového stavu. Po výměně stran nastoupila aktivně Sparta, ze série standardních situací žádnou nebezpečnou koncovku neměla.

V 60. minutě byl po slávistické chybě v rozehrávce sám před Jindřichem Staňkem Lukáš Haraslín, zasahovat ale nemusel. Sparta sice dominovala na míči, do útoku se ale nehnala. Oba týmy jako by bod braly.

V 85. minutě se u rohového praporku nesmyslně ohnal Preciado, trefil kopačkou Jana Bořila a po zákroku VAR dostal červenou kartu. Letenští tak stejně jako ve středu v poháru dohrávali v početní nevýhodě.

Sparta už sešívané do ničeho nepustila a po remíze 0:0 vede Fortuna ligu stále o čtyři body.

Zdroj: O2 TV Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.