Spojte se s námi


Fortuna liga

Další odchod ze Sparty na spadnutí! Kam má namířeno mladík Mustedanagič?

Publikováno

dne

Sparta vyhlásila redukci kádru a po odchodu Juraje Chvátala má tato akce další oběť – na Slovensko míří Zinedin Mustedanagič. Dvacetiletý ofenzivní hráč by se měl v Ružomberoku setkat s Davidem Holoubek, bývalým mládežnickým koučem Sparty. Informace poskytl deník Sport.

Zdroj: sparta.cz

Letenští očekávali, že budou na podzim hrát tři soutěže, nakonec se ale do základní skupiny Evropské ligy nedostali. Výbuch na hřišti Subotici a následnou nezvládnutou odvetu doma na Letné odnese několik hráčů, což potvrdil sportovní ředitel a dočasný trenér v jedné osobě Zdeněk Ščasný. „Zúžení se dá očekávat, protože kádr je hodně široký. Myslím, že někteří hráči by měli odejít na hostování. Je podle mě velký přepych mít takto široký kádr na českou ligu a pohár,“ uvedl po vítězném zápas v Teplicích (4:0).

Již dříve dostali padáka Michal Kadlec s Georgesem Mandjeckem. Prvně jmenovaný již patří Slovácku, druhý bude hostovat v Maccabi Haifa. Začátkem týdne se Sigmě upsal bek Juraj Chvátal. Dalším odchodem bude Mustedanagič, jenž má namířeno za koučem Holoubek na Slovensko.

Jednat se bude o hostování do konce sezony, jasno by mělo být v nejbližších dnech. Ve hře byla také půjčka Hradci Králové, Sparta ale chtěla, aby se talent z Bosny a Hercegoviny rozehrál v prvoligovém klubu. A když ho nikdo nechtěl v Česku, svolila Mustedanagičův odchod na Slovensko.

Reklama

Oblíbené