Spojte se s námi

Ligue 1

Cristiano Ronaldo požádal agenta, aby začal jednat s PSG

Publikováno

dne

O portugalském Cristianovi Ronaldovi se píše prakticky neustále. Rodák z ostrova Madeira je momentálně spojován s přestupem do Ligue 1.

Cristiano Ronaldo má s Realem Madrid platný kontrakt do konce června 2021, to však nebrání světovým médiím, aby prakticky každý týden spekulovali o tom, zda tento portugalský reprezentant opustí španělskou metropoli nebo se dohodne na nové smlouvě. Aktuálně je jisté, že CR7 prodlužovat svůj probíhající kontrakt nechce.

„Cristiano Ronaldo řekl svému agentovi Jorgemu Mendesovi, aby začal jednat a francouzským klubem Paříž Saint-Germain,“ šokoval veřejnost španělský deník DiarioGol. Pařížané chtějí, aby za ně hráli ti nejlepší na světě a CR7 je stále jedním z těch TOP.

http://gty.im/879122558

„Portugalec chce, aby mu Real zvýšil plat nebo vsunul opci do kontraktu, na základě které by mohl odejít na konci probíhajícího ročníku. Klubový prezident Florentino Perez o této záležitosti diskutovat odmítá,“ píše se v originálním znění článku.

Ronaldovi je už 32 let a v této sezóně se mu herně nedaří tak, jako po minulé roky, avšak Ligue 1, která je úrovní značně za Primera Division by mu v posledních sezónách aktivní kariéry mohla sedět. Kromě toho, vidět spolupráci CR7 s Neymarem, Cavanim či Mbappém by byla jedním slovem pasia.

Reklama

Oblíbené