Reklama

6000 dolarů za nahou fotku zápasnice UFC? Moje tělo, moje volba, říká americká kráska

Být zápasníkem či zápasnicí MMA není jednoduché. Příprava na zápasy něco stojí a chcete-li patřit k nejlepším, musíte dost obětovat. Navíc ani v UFC nemáte jistotu, že si vyděláte balík. Naopak. Proto se zejména některé ženy uchylují k tomu, že si vydělávají svou nahotou.

Zdroj: UFC

Být zápasníkem či zápasnicí v MMA není žádný med. Ani v UFC nedostanete tolik peněz, kolik by veřejnost očekávala. Právě naopak.

Vzhledem k tomu, že většina zápasníků zvládne za rok zhruba dva až tři zápasy, kdykoliv může přijít zranění a je nutné si platit přípravu, jsou často výplaty v UFC skutečně nízké. Nejste-li skutečná hvězda.

Své o tom říkal český zápasník David Dvořák, který ve své váhové kategorii patří mezi desítku nejlepších v UFC. Prý sotva pokryje náklady na přípravu.

A co teprve mají říkat ženy, které se v MMA pohybují? Samozřejmě se obecně již ví, že zápasníci a zápasnice si musí vydělávat i sebepropagací na sociálních sítích, nicméně v poslední době to začíná mít zajímavý spád.

Některé zápasnice se schylují k tomu, že prezentují svá krásná těla a přidávají se na platformu Only Fans, kde si jejich fanoušci platí za intimní obsah. Na domácí scéně tak činí například Sandra Mašková či Michaela Dostálová.

V zahraničí si takto přivydělávají krásky jako Paige VanZant, Claudia Gadelha či Jessica Eye. A právě o poslední zmíněné se v posledních dnech mluví nejvíce.

Na sociální sítě totiž uniklo několik jejích snímků spolu s ceníkem, co si u ní lze za kolik objednat.

Eye je v UFC již osm let, přesto jí zřejmě nahota vydělá více. Samozřejmě, nepatří mezi největší hvězdy organizace, nicméně i tak je to zarážející. V roce 2020 si vydělala necelých 50 000 dolarů. To si fotkami či videi vydělá zřejmě během chvíle.

„Často mi chodí dotazy, zdali bych někomu neposlala fotku svého nahého těla. Postupně se lidé začali ptát, kolik mi mají zaplatit, abych jim ho ukázala. No a já řekla cenu,“ nechala se slyšet.

A jak reaguje na kritiku ze strany veřejnosti? „Je komické, jak můžou být lidi protivní. Ale je to moje tělo, moje volba. Ať už se to někomu líbí či nikoliv,“ má jasno.

Jednou se jí některý z fanoušků měl zeptat, jak se jí v noci spí, když lidé platí za její fotky. „Odpověď je snadná. Spí se mi sakra dobře. Nemusíte mě nenávidět jen proto, že svoje tělo nevystavuji zadarmo,“ zakončila Eye rozhovor.

Zdroj: RT, Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. OnlyFans je největší blbost dnešní doby. Z nahoty a sexu děláme něco, co to není. Nechápu chlapy, co nějaké holce posílají prachy, za to, že jim ukáže pipku. Jejich životy musí být asi celkém prázdné, když nemají kam jinam investovat své peníze…

    • No … možná je to trochu jinak. Mají peněz nazbyt a těch “pár drobných” jiim za to stojí …

  2. To je prdel. Internet je z 90% porno vsehochut a lidi platej nejaky slepici za to ze si vyfoti nohy.

  3. Fotku nahé zápasnice, prosím. Už mně s těmi výrazy “nahé fotky”, “levné ceny”, čerstvá pekárna”, apod., jdete fakt na nervy. To snad jsou u nás novináři nějací Tataři, nebo co ?

  4. Posílat nějaké ženě peníze za fotku jejího nahého těla hovoří spíše o těch kupcích,než o ní.Jinak reaguje správně,že se jedná o její tělo a může ho ukazovat,kdy jí to napadne.Do toho nikomu nic není.Dnešní puritánství(opět z USA) je velice úsměvné.Před pár lety byl obrázek nahé ženy na každém rohu a nikomu to nevadilo,kromě starých bab.Ty se kdysi rozčilovaly i nad Tahiťankami bez podprsenek v tom východoněmeckém pořadu.Že je to jejich národní kroj jim nedocházelo.Ať si ukazuje tělo nyní,když je mladá a má co ukazovat.Až bude stará,nebude o to zájem,jak se přesvědčují ty dnešní obhájkyně morálky.Proto je to takový problém.Jinak jsou novináři jen pitomci a není se třeba s nimi rozčilovat.3 dny starý pes je chytřejší,než ti novináři!

  5. No a? Má pravdu její tělo, její volba a když ji někdo za to zaplatí a ji to nevadí tak je to OK. To je trh poptávka, nabídka všichni spokojení.
    A komu to vadí tak at to ani nečte, ani nekomentuje a vypne si PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené