Spojte se s námi


Fortuna liga

Změny ve Slavii! Rezervní tým má nového kouče, premiéru si odbude už ve středu

Publikováno

dne

Už pod Markem Jarolímem nastoupí fotbalisté slávistického béčka ke středečnímu zápasu Letní ligy proti rezervnímu celku Viktorie Plzeň. Dosavadní kouč Martin Hyský nově povede výběr do 19 let.

Zdroj: slavia.cz

„Martin Hyský povede od nové sezony devatenáctku a hlavním trenérem B-týmu se stává Marek Jarolím, který trénoval tým U14. Chceme rozvíjet nejen hráče, ale i trenéry. Marek Jarolím je mladý progresivní trenér, který má za sebou ve Slavii velmi úspěšnou hráčskou kariéru.“

Má v sobě velký trenérský potenciál s dobrým citem pro fotbal. Věříme, že naváže na dobrou práci Martina Hyského a naše béčko ještě více posune. Hodně si slibujeme i od ještě většího propojení s A-týmem,“ vysvětlil změny pro oficiální web Slavie člen představenstva Jiří Bílek.

Marek Jarolím povede béčko Slavie spolu s asistenty Janem Bauerem a Ivo Knoflíčkem. Brankáři zůstávají pod vedením Bogdana Stefanoviče.

Premiéru si Jarolím na lavičce odbude již ve středu, kdy od 11 hodin hostí béčko Slavie na Xaverově rezervní tým Viktorie Plzeň. Jejich zápas je součástí Letní ligy.

Použitý zdroj: slavia.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.