Změny na Letné! Sparta výrazně navyšuje kapacitu pro domácí fanoušky a mění pozici kotle

Pražská Sparta dělá velké změny na svém stadionu. Po již avizovaném přesunu domácího kotle přijde i výrazné navýšení kapacity stadionu, díky kterým se v budoucnu na stadion dostane ještě více fanoušků domácích.

Zdroj: sparta.cz

Právě změna pozice domácích vlajkonošů se dá brát za nejvýraznější. Nově bude kotel umístěn za brankou v dolní části sektoru. Na celou horní část se tak mohou vejít ostatní fanoušci a díky tomu bude navýšena kapacita stadionu.

Kotel bude ohraničen plexisklem. Od nového umístění se očekává i lepší akustika. Další navýšení kapacity zajistí plexiskla i u kotle hostí. Díky tomu nemusí být mezi sektory velká mezera, jako tomu bylo doposud.

Samotný sektor hostí bude ovšem výrazně snížen, a to na necelých 1 000 míst. Celkově se tak na Letnou bude od nové sezony vejít o 1 700 domácích fanoušků více, než doposud. Pro komfort všech Sparta investuje i do nových LED obrazovek a ozvučení stadionu.

Zdroje informací: sparta.cz, Sparťanské noviny

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. V současné době to můžou hrát klidně v Dolní Lhotě,navýšení kapacity,když nemůžou chodit fans….hnus doba…a reklama na hokej to samé, člověk by snad blil, když nikdo nikam nemůže, koho tim vlastně lákají??asi zájemce o předplacení O2

  2. Hlavně že sportovně snížili kapacitu sektoru hostí.:-)) A pro své holohlavé rasisty kapacitu navýšili!
    Krásný příklad boje za slušné chování na stadionech. Více místa pro gaunery!!!

    • Zdravím do záchytného zařízení. Snad bude diagnóza se šancí na propuštění. Anebo radši ne.

    • vy musíte mít smutný život že? To je tak když se závist skamarádí s hloupostí a i přes tuto hloupost se dokážete domluvit s někým, kdo vám napíše příspěvek. …..

  3. Tím myslíš Jaroslava Kalouse?Pokud ano,tak ten bude Spartu kritizovat při každé příležitosti.Ten je Spartou snad posedlý,jako čarodějnice na Jesenicku.Jen by chtěl být v tomto případě oním Bobligem s neomezenou pravomocí!

  4. Sparta to rozšiřuje proto aby její fanoušci mohli zase přeprodávat lístky jak nám to už jednou po covidu předvedli

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Letenský svatostánek, aneb místo, kde se psala historie ČR, a především domov všech Sparťanů

Na Letné, jak se přezdívá Generali Česká Pojišťovna Aréně, se odehrály velké fotbalové bitvy, k velkým zápasům zde nastoupila i česká reprezentace a poblíž se tvořila budoucnost české demokracie.

Kouč Lampard byl oficiálně odvolán! Jeho nástupcem by měl být bývalý kouč PSG

Bylo jen otázkou času, než přijde radikální změna na pozici trenéra Chelsea. Vedení klubu se v pondělí definitivně rozhodlo vyhodit Franka Lamparda. Legenda Chelsea doplatila na nepříznivé výsledky týmu. Jeho nástupcem by měl být Thomas Tuchel.

Neuvěřitelné statistiky Jindřicha Trpišovského! Stane se historicky nejlepším koučem Slavie?

Slavia Praha si v sobotu poradila s Karvinou, na jejíž půdě dokázala vyhrát 3:1. I nadále tak pokračuje ve své dominanci napříč Fortuna ligou a po patnácti kolech je stále neporažená. Za úspěchy sešívaných z velké části stojí trenér Jindřich Trpišovský, který má nakročeno k tomu, aby se zapsal do slávistických kronik...