Spojte se s námi


La Liga

Zinedine Zidane trvá na tom, že VAR správně neuznalo De Jongův gól

Publikováno

dne

Zinedine Zidane si myslí, že bylo správné odvolat branku Luuka de Jonga při zápase Realu Madrid se Sevillou. Bílý balet i díky tomu zvítězil 2:1 a posunul se do čela La Ligy.

Na Santiago Bernabeu si proti těžkému soupeři zajistili domácí tři body a to i díky tomu, že gól De Jonga nebyl uznán.

Útočník Sevilly dal svému týmu ve druhé půli vedení, ale po přezkoumání VAR se rozhodčí Juan Martinez Munuera vrátil k zákroku Nemanji Gudelje na Edera Militaa. Místo vedení hostů z toho tak byla penalta pro domácí.

Zidane nevidí důvod si myslet, že toho rozhodnutí nějak výrazně duel ovlivnilo. „Co jsem viděl já, bylo blokování našeho hráče a to je faul. Rozhodčí to viděl na videu a trestal. Na sekundu tam byla ruka. Já vše nemohu vysvětlovat a je jen na sudích, aby rozhodli.“

Někdy jdou tyto věci proti vám, někdy zase ne. Je to těžká práce a oni musejí nějak rozhodnout. Pro mě šlo o blok a to je normálně faul.“

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.