Spojte se s námi


Premier League

Zimní přestávka v Premier League? V Anglii probíhají intenzivní jednání

Publikováno

dne

V nejvyšší anglické fotbalové soutěži Premier League možná již brzy zavedou novinku – zimní přestávku. Vedení ligy zvažuje tuto možnost v souvislosti s jednáním o nové smlouvě ohledně televizních práv se společností BBC, která by měla vstoupit v platnost v roce 2019.

„Vedení Premier League vyjednává s Anglickou fotbalovou asociací o odlehčení nahuštěného kalendáře soutěže v měsících prosinec a leden. Jsme otevřeni možnosti zavést zimní přestávku, musíme se však k tomuto tématu postavit citlivě a najít nejlepší společné řešení,“ uvádí se ve stanovisku Premier League.

Mnozí trenéři klubů PL si v uplynulých letech stěžovali na to, že soutěž se hraje i mezi vánočními svátky, resp. na přelomu let.

Poukazovali na to, že anglická liga by se měla ubírat po směru jiných elitních evropských soutěží – německé, španělské, italské a francouzské, které v těchto termínech na několik týdnů zavírají brány stadionů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.