Že jsou videohry a Youtubeři pouze pro teenagery? Nejstarší herní Youtuberce je 90 let

V dnešním světě už zdaleka neplatí to, že jsou videohry pouze pro mladé. To dokazuje nejstarší herní Youtuber světa, kterým je oficiálně devadesátiletá Hamako Mori z Japonska. Její rekord byl dokonce zapsán i v Guinessově knize rekordů.

Zdroj: Youtube Gamer Grandma

Hamako sleduje na kanále Gamer Grandma přes 300 000 lidí. Japonská herní babička údajně hraje každý den až 8 hodin. Nejraději má hry jako Grand Theft Auto 5, Call of Duty nebo Dark Souls 3.

„Nikdy bych si nemyslela, že budu v něčem nejlepší na světě,“ prozradila skromně Hamako ve svém videu směřované fanouškům.

„Ze začátku jsem nebyla moc dobrá hráčka, ale skrz prohrávání jsem se naučila opět vstát a bojovat, nakonec jsem hry dohrála a ten pocit byl skvělý,“ dodala.

Hamako ale není žádný nováček ve světě videoher, pyšnit se může velkou sbírkou her, kterou za čtyřicet let nashromáždila a v níž najdeme opravdové skvosty, mezi které jednoznačně patří originální Nintendo 64 či NEC PC Engine Duo-RX.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

První kapka v moři? Končíme s českým fotbalem, poškozuje naše jméno, oznámil významný sponzor

V souvislosti s korupčním prostředím v českém fotbale se často říká, že dokud do toho budou sponzoři cpát peníze, nic se nezmění. A konečně se objevila odvážná společnost, co se k tomu postavila čelem. Konkrétně se jedná o WEDOS.

Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Jan Kliment: Werner? Viděl jsem zajímavější hráče. Stuttgartu jsem vděčný za férovou péči

Útočník Jan Kliment se dal zdravotně do pořádku a patří mezi klíčové ofenzivní hráče Slovácka. V rozhovoru pro Ruik zavzpomínal na působení ve Stuttgartu nebo prozradil své cíle do budoucna.