Spojte se s námi


Fortuna liga

Zde se bude rozhodovat o výsledku derby! Kdo vytvoří srdce slávistické zálohy?

Střední záložníci mohou určit ráz i konečný výsledek nedělního derby mezi Spartou a Slavií. Jak srdce svého týmu sestaví trenér sešívaných Jindřich Trpišovský? Téměř jistě bude hrát Oscar, ale druhá pozice je zatím s otazníkem.

Publikováno

dne

Střední záložníci mohou určit ráz i konečný výsledek nedělního derby mezi Spartou a Slavií. Jak srdce svého týmu sestaví trenér sešívaných Jindřich Trpišovský? Téměř jistě bude hrát Oscar, ale druhá pozice je zatím s otazníkem.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Druhé derby během pěti dní je zde. Po prohře ve čtvrtfinále domácího poháru (3:2 v prodloužení) musí Slavia zabrat, aby smazala čtyřbodové tabulkové manko na vedoucí Spartu. V základní sestavě u toho téměř jistě bude i záložník Oscar.

Liberijský šikula patřil ve středu k nejlepším hráčům na hřišti a poté, co obral o míč Panáka, mohl i skórovat. Místo aby šel sám na bránu, se ale ukvapil a zkoušel z půlky přelobovat brankáře Vorla.

„Po středečním zápase je dobře, že nás s nimi čeká další duel. Pojedeme na Letnou pro vítězství, abychom otočili vývoj ligy. V tuhle chvíli jsou sebevědomí, ale my tam můžeme jet a zlomit jejich sebevědomí. Jedině společně tam dokážeme vyhrát,“ řekl pro web Slavie Oscar.

Střední záložníci mohou rozhodnout. Kdo bude hrát?

Přestože v pohárovém střetnutí odehrál plných 120 minut plus prodloužení, bude s velkou mírou pravděpodobnosti pětadvacetiletý středopolař opět v zahajovací jedenáctce trenéra Trpišovského. Právě tato část sestavy může totiž rozhodnout o výsledku duelu.

„Tohle bude hodně těžký zápas, ale rozhodně tam nejedeme prohrát. Derby je vždycky velký a důležitý zápas. Jak už jsem říkal, pojedeme tam pro výhru, abychom ji mohli věnovat našim fanouškům a všem, co v nás věří a neustále nás podporují,“ je si vědom Oscar.

Otázkou zatím zůstává, kdo s Afričanem vytvoří středovou dvojici. Naposledy s ním hrál Lukáš Masopust. Fotbalový univerzál tak nahradil zraněného Nora Zafeirise a byl také výborný. V neděli ale spíše od začátku vyběhne Petr Ševčík, ten v poháru pouze střídal.

Už 310. derby pražských „S“ začne v neděli v 18 hodin. Sešívaní budou moci využít i služeb ve středu ještě distancovaného kanonýra Václava Jurečky.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.