Spojte se s námi


Fortuna liga

Zbláznil se? Vavro v přáteláku se Spartou nesmyslně takto ostře sestřelil reprezentačního kolegu Haraslína

Naprosto nepochopitelný zkrat zaznamenal kodaňský obránce Denis Vavro, který v přátelském utkání se Spartou sestřelil Lukáše Haraslína. Šlo navíc o reprezentačního kolegu, což je ještě zvláštnější.

Publikováno

dne

Naprosto nepochopitelný zkrat zaznamenal kodaňský obránce Denis Vavro, který v přátelském utkání se Spartou sestřelil Lukáše Haraslína. Šlo navíc o reprezentačního kolegu, což je ještě zvláštnější.

Denis Vavro už od léta není oblíbencem fanoušků Sparty. Ti se opřeli do jeho partnerky influencerky Šárky Pekové, což si oba nechtěli nechat líbit. Vavro se navíc v zápase se Spartou několika hádkami nepředstavil v nejlepším světle.

V předkole Ligy mistrů ale byl šťastnější slovenský zadák, Kodaň totiž Spartu vyřadila na penalty a nakonec došla do základní skupiny, kde si v těžké skupině s Bayernem, Galatasaray a Manchesterem United nečekaně zajistila druhé místo.

Sobotní přátelský duel mezi Spartou a Kodaní měl nádech vypjaté atmosféry už před začátkem. Fanoušci letenských na sociálních sítích připravovali další popěvky na Vavra a jeho přítelkyni, které zněly stadionem celý poločas.

Možná i pod tíhou těchto urážek předvedl Vavro naprostý zkrat. Těsně před poločasem totiž ostrým skluzem sestřelil Lukáše Haraslína a viděl zaslouženě červenou kartu.

Faul je o to nepochopitelnější, že se jednalo o kolegu ze slovenské reprezentace. Vavro s Haraslínem navíc už za pár měsíců budou bojovat na mistrovství Evropy v Německu.

Zákrok kodaňského stopera vyvolal na hřišti i tribunách velké emoce, Vavro si vyslechl spoustu nadávek od protihráčů i fanoušků. Stejně tak to schytává i na sociálních sítích.

Vavro přitom nemá disciplinární problémy. Od odchodu z Žiliny v roce 2017 červenou kartu ještě nedostal, za poslední dvě sezóny v Kodani dostal v lize 9 žlutých karet, což na stopera není nijak velké číslo.

Zdroj: Twitter, O2 Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.