Zavadil končí kariéru! V Opavě bude působit v nové roli i nadále

Velká změna ve slezském fotbalovém klubu! Dvaačtyřicetiletý veterán Pavel Zavadil končí hráčskou kariéru. V Opavě ale bude působit nadále, ovšem už v jiné roli.

Zdroj: sfc.cz

Pavel Zavadil ve 42 letech končí fotbalovou kariéru. V Opavě bude nově působit v roli sportovního manažera. Tuto funkci po odchodu Aloise Grussmanna do Baníku Ostrava zastával Radoslav Kováč.

„Pavel se společně se mnou v posledních týdnech účastnil jednání s hráči, aby si osahal novou roli. Jsme na jedné vlně, jednoznačně bude přínosem,“ nechal se slyšet Kováč. Opava ale bude muset nahradit Zavadila na hřišti, což bude těžký úkol.

Sám veterán se ale na novou roli velice těší: „Jsem rád, že jsem dostal důvěru, a že mi vedení vyjádřilo velkou podporu. Přesunu na post, který je v klubu velmi důležitý, a sám o sobě je velice náročný. Vůbec se toho ale nebojím, měl jsem strašně dlouho kariéru, během níž jsem se naučil spoustu věcí. Hodně jsem toho odkoukal.“

Zavadil je tedy připraven udělat vše pro to, aby byl klub úspěšný a aby se podařilo jej posunout nahoru. Vidí v Opavě obrovský potenciál. „Teď na tom nejsme moc dobře, máme své problémy, ale pořád tady v klubu vidím obrovský potenciál. Vím, jak funguje, jak tady spousta lidí pracuje a snaží se. Mám v ně absolutní důvěru – ať už jde o lidi z vedení, realizačního týmu a samozřejmě také v kabině,“ tvrdí.

Klub prý musí být vždy na prvním místě. I proto bude připraven na jaře ještě nastoupit, bude-li to nutné. Konec hráčské kariéry prozatím není definitivní. Chce se ale naplno věnovat nové pozici.

A jaká je vize? „Chceme dávat šanci mladým hráčům, ale mít zde i naše zkušené hráče, kteří jsou z regionu. Jsou na tom velmi dobře charakterově a my potřebujeme, aby nám s mančaftem pomohli,“ tvrdí Zavadil.

Jak si v nové pozici povede? Dokáže být s Radoslavem Kováčem úspěšný?

Zdroj: SFC Opava

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Titulek: “ZAVADIL KONČÍ KARIÉRU!”
    Text: “Konec hráčské kariéry prozatím není definitivní. Chce se ale naplno věnovat nové pozici.”

  2. To si v Opavě oddychnou,že už nepoleze tento vztekloun na hřiště.Propásl šanci včas skončit a zbytečně s tím ztratil kredit dobrého fotbalisty.Kdyby nekopal standartky tak si snad ani nekopl v posledních zápasech.Kováč je trenér začátečník a na ligu zatím nemá a rozhodčí jim teď už nepomůžou,protože si vzpomenou na urážky,kterými je častoval na hřišti nový sportovní ředitel.Že by to byly ty zkušenosti o kterých mluví.

  3. Výborný fotbalista,když si vzpomenu na doby,kdy hráli vedle sebe s Rudou Otepkou,tak si uvědomuji,že v lize má takové záložníky dnes jen Slávie.Myslím tím Ševčíka a Stanciu nebo,jak se jmenuje.Když bude v kanceláři dobrej,jako na place půjde Ostroj Opava nahoru.To že ještě hraje není jeho ostuda,ale mladých hráčů,když ho nedokážou vytlačit ze sestavy.Pane Zavadil přeju zdraví a úspěch na funkcionářském poli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vážné obvinění v UFC! Dana White spí se svými zápasnicemi, říká veterán organizace

Veterán UFC Diego Sanchez pořádně rozvířil vody organizace UFC. Dle něj má šéf Dana White či víceprezident Shean Shelby spát se svými zápasnicemi. Jeho trenér následně dodal, že se v UFC dějí věci, které nemůže zveřejnit.

Komu musí fandit Slavia, aby měla volnější cestu do Ligy mistrů?

Slavia byla loni kousek od postupu do Ligy mistrů. Po opakované penaltě v Midtjyllandu se ale sesypala a musela vzít zavděk Evropskou ligu.

Schick měl volat Spartě, ať Plavšičovi nevěří. Jak celá tato šaráda skončí?

Na startu tohoto týdne začala hýbat českým fotbalem zpráva, že Srdjan Plavšič po sezóně opustí Spartu a zadarmo přejde do Slavie. Sám hráč i tiskový mluvčí klubu to nejprve dementovali, novináři přinášející tyto informace si ale stojí za svým.