Spojte se s námi


Fotbal

Zářez, skandál? Rozhodčí připravil Real Madrid o výhru v poslední sekundě zápasu, pak vyloučil jeho hvězdu za reakci. Podívejte se na šílený verdikt

LaLiga je zase jednou v záři reflektorů. O španělských sudích se mluví hodně často kriticky a nyní je skutečně proč. Hodně zvláštně totiž jeden z nich zařízl Real Madrid. Lídr španělské ligy sahal po parádním obratu, ale musel si nechat zajít chuť.

Publikováno

dne

LaLiga je zase jednou v záři reflektorů. O španělských sudích se mluví hodně často kriticky a nyní je skutečně proč. Hodně zvláštně totiž jeden z nich zařízl Real Madrid. Lídr španělské ligy sahal po parádním obratu, ale musel si nechat zajít chuť.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Real Madrid sice má poměrně slušný náskok před druhou Gironou a třetí Barcelonou, přesto v sobotu měl na Mestalle jasný cíl. Vyhrát. Očekával se však složitý zápas. Valencia sice opět patří mezi průměr LaLigy, doma je však silná.

To se v zápase projevilo. Už po půl hodině hry totiž Los Blancos prohrávali 0:2, když se za domácí tým trefili Hugo Duro a Roman Yaremchuk. Ještě před koncem první půle stihl v nastaveném čase alespoň snížit Vinícius Júnior.

Bylo zřejmé, co čekat od druhé půle. Real Madrid byl i v té první lepším týmem. To, že ve druhém dějství vytvoří ještě větší tlak, bylo téměř samozřejmostí. A přesně tak se také stalo, jenže na výhru to nestačilo.

V 76. minutě sice srovnal na 2:2 Vinícius, to ale byl poslední gól v utkání. Alespoň oficiální a uznaný. Real Madrid sahal po výhře, kvůli hodně kontroverznímu výroku rozhodčího se tak ale nestalo.

Real Madrid okraden o výhru

Ve druhé půli se hrálo poměrně dlouhé nastavení. Rozhodčí přidali k základní hrací době sedm minut. Namísto toho se však hrálo navíc minut devět. Času navíc Real Madrid málem skvěle využil.

V posledních sekundách zápasu totiž poslal centr do šestnáctky Brahim Diaz. Zatímco míč byl ve vzduchu a ve vápně si jej hledal Jude Bellingham, sudí pískl do píšťalky. Víceméně ve stejný moment poslal anglický fenomén hlavou merunu do sítě a vstřelil gól na 3:2.

Jeho trefa však nebyla uznána. Důvod? Došlo k ní pozdě. Alespoň dle výroku sudího. To hráče Los Blancos pohoršilo. Bellingham pak místo slavení gólu měl co dělat s krocením negativních emocí. Příliš se mu to nepodařilo. Šel protestovat k rozhodčímu a viděl červenou kartu.

Podle trenéra Carla Ancelottiho přitom jeho svěřenec neřekl nic špatného. „Řekl jen, že to je přece jasný gól. Sudího nijak nenapadl. Uvidíme, co napíše do zápisu o utkání. Hráči jsou pochopitelně naštvaní, musíme se všichni uklidnit,“ cituje italského stratéga server Goal.

Za zmínku stojí, že rozhodčí v LaLize jsou dlouhodobě pod palbou kritiky. Často se vedou spory a diskuse, jestli jsou na straně Realu Madrid či Barcelony. Faktem ale je, že chybují na všechny strany a nad jejich verdikty mnohdy zůstává rozum stát.

Zdroj: LaLiga, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.