Spojte se s námi


Fortuna liga

Zápas s Baníkem? Probíhal jasně v naší režii. Nevím, co se nám v závěru stalo, uvedl Haraslín. Co řekl o své parádní trefě?

Sparta v sobotní šlágru 29. kola Fortuna ligy porazila ostravský Baník 4:3, vítězný gól nakonec zaznamenal Lukáš Haraslín. Ten se prosadil po nádherné střele a přerušil tak dlouhotrvající gólový půst. Jak zhodnotil střetnutí s Baníkem?

Publikováno

dne

Sparta v sobotní šlágru 29. kola Fortuna ligy porazila ostravský Baník 4:3, vítězný gól nakonec zaznamenal Lukáš Haraslín. Ten se prosadil po nádherné střele a přerušil tak dlouhotrvající gólový půst. Jak zhodnotil střetnutí s Baníkem?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Lukáš Haraslín zaznamenal v zápase s Baníkem vskutku nádherný gól. Nakonec se zároveň jednalo o branku vítěznou. Slovenský křídelník se totiž prosadil v 63. minutě, tedy v době, kdy Sparta vedla nad svým sobotním soupeřem 3:1.

Bratislavský rodák tak navýšil vedení svého týmu na 4:1 a zdálo se, že se v tomto případně jedná pouze o korekci stavu. Jenže jak se nakonec ukázalo, Haraslín naopak vstřelil vítězný gól tohoto klání.

Svěřenci Pavla Hapala totiž v 79. minutě snížili na rozdíl dvou branek. Po trefě Filipa Kubaly z 85. minuty už to bylo 4:3. Sedmadvacetiletý střelec Sparty tak výrazným způsobem přispěl k důležitému zisku tří bodů, Pražané tak mají boj o titul ve svých rukou.

Haraslín mimo jiné ukončil dlouhotrvající střelecký půst. Sedmadvacetiletý slovenský reprezentant se naposledy trefil na konci února proti Slovácku.

Od té doby odehrál jedenáct utkání, ve kterých se neprosadil. Nyní má každopádně na kontě jedenáct gólů, plus pět asistencí.

Haraslín o zápasu s Baníkem…

„Velmi důležité vítězství, každopádně jsme ten zápas měli dohrát ve své režii a nedovolit Baníku se přiblížit na rozdíl jednoho gólu. Vyhráli jsme zaslouženě, ale ten závěr byl nervózní a hektický,“ řekl Haraslín v pozápasovém rozhovoru.

„Bylo to o tom, kdo vstřelí první gól. Dali jsme ho my, dali jsme tam nádherné góly a zápas se hrál jasně v naší režii. Máme tři body, pořádně se zregenerovat a připravit se na možná ještě těžší duel v Olomouci,“ dodal střelec Sparty směrem ke zhodnocení utkání.

„Jsem rád, že mi to tam po delší době takhle padlo. Těší mě, že jsem týmu pomohl k velmi důležitým třem bodům a já věřím, že tak budeme pokračovat. Ukázali jsme enormní sílu, nevím, co se nám stalo v závěru. Asi nějaká ztráta koncentrace, měli jsme pocit, že se nemůže nic stát,“ uzavřel Haraslín.

Zdroj: Fortuna liga, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.