Spojte se s námi


MLS

Zámořská MLS se rozroste o další dva kluby

Publikováno

dne

Sezóna zámořské Major League Soccer pomalu vrcholí a zatímco se čtyři týmy chystají na finále svých konferencí, tak další čtyři zatím nezaložené kluby bojují o důvěru komise. Konkrétně se jedná o města Cincinnati, Detroit, Nashville a Sacramento, ze kterých budou vybrána dvě a ty se představí jako nováčci MLS v roce 2020.

Tyto čtyři města byly vybrány z dvanáctičlenného výběru. Vyřazeny už byly Charlotte, Indianapolis, Phoenix, Raleigh, San Antonio, San Diego, St. Louis a Tampa Bay. Ti však mohou o svou účast zabojovat zase za rok, vedení MLS totiž cílí na 28 účastníků.

Nejblíže má z kvarteta k výběru Nashville, jenž by měl v případě účasti v MLS plnou finanční podporu města. Také už by měla být od října podepsaná dohoda o výstavbě nového stadionu, který bude mít kapacitu 27 500 míst.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.