Spojte se s námi


Liga mistrů

Začíná čtvrté předkolo Ligy mistrů. Holandský mistr se představí na půdě nevyzpytatelného Borisova

Publikováno

dne

Třemi zápasy začíná čtvrté a závěerečné předkolo Ligy mistrů. Jedním ze zápasů bude souboj mistrů svých zemí, tedy běloruského BATE a holandského PSV. Favorit bude tým z Holandska, avšak BATE se rozhodně nevzdá bez boje.

BATE začalo svou pouť Ligou mistrů už ve druhém předkole a zatím si vedou výborně. Nejprve hráči vyřadili finské HJK, následně si dokázali poradit i s nepříjemným Karabachem. Sen o základních skupinách tak stále žije. V Bělorusku se domácí soutěž hraje systémem jaro – podzim, takže týmy za sebou mají už polovinu sezóny. A BATE potvrzuje roli favorita, tabulku vede o sedm bodů před Vitebskem.

Pro PSV, jakožto mistra holandské ligy, začíná Liga mistrů až dnes. Na rozdíl od svého běloruského soupeře, v Holandsku už liga začala. Ještě předtím ale hráči PSV odehráli superpohár proti Feyenoordu, kterému podlehli 0:1 po penaltách. V Eredivisie odehráli úřadující mistři dva zápasy a oba vyhráli. Na domácím hřišti porazili 4:0 Utrecht, poté vyhráli 2:1 na hřišti nováčka ze Sittardu.

Očekávám vyrovnané utkání, ve kterém se ale nakonec projeví vyšší kvalita v kádru holandského mistra, jenž BATE porazí.

Tip Ruik Football: Výhra PSV v kurzu 2.18

Reklama

Oblíbené