Spojte se s námi


Fortuna liga

Z nuly mám radost, hlavní jsou ale tři body, řekl Panák po zápase v Budějovicích. Sparta v druhé půli ztrácela půdu pod nohama, přiznal

Sparta Praha v neděli večer navázala na poslední výhru s Hradcem Králové a znovu získala velmi důležité tři body. Letenští udrželi čisté konto, jediný gól v Českých Budějovicích zařídil Veljko Birmančevič. Jak zápas na jihu Čech zhodnotil stoper Filip Panák?

Publikováno

dne

Sparta Praha v neděli večer navázala na poslední výhru s Hradcem Králové a znovu získala velmi důležité tři body. Letenští udrželi čisté konto, jediný gól v Českých Budějovicích zařídil Veljko Birmančevič. Jak zápas na jihu Čech zhodnotil stoper Filip Panák?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavním cíl Sparty v Českých Budějovicích? Jakýmkoliv způsobem ukopat velmi důležité tři body. Podobně už v předzápasovém rozhovoru hovořil střelec pražského celku Jan Kuchta, přičemž onen hlavní cíl se splnit podařilo.

Letenští navíc proti Dynamu udrželi nulu vzadu, jediný gól utkání vstřelil už v 17. minutě Veljko Birmančevič. Asistenci u prvního gólu zapsal Jan Mejdr.

Jihočeši však vítězství Spartě nedarovali zadarmo a už v prvním poločase byli velice aktivní. Bohužel pro Dynamo ale žádný míč za zády brankáře Petera Vindahla neskončil. Před odchodem do kabin mohl udeřit ještě útočník Kuchta, orazítkoval ovšem pouze tyč.

V závěru Jihočeši soupeře v podstatě nepustili z útočné poloviny, finální fáze však skřípala. Na úplném konci ještě ve velké příležitosti selhal Kuchta před poloprázdnou brankou. Mrzet ho to ale příliš nemuselo.

Letenští se tak díky hubené výhře vrátili na první místo tabulky o bod před Slavii. České Budějovice jsou stále poslední, ačkoliv nepodaly vůbec špatný výkon. Kompletní minutáž zápasu mimo jiné odehrál stoper Panák, jenž také celý zápas hodnotil.

Panák o zápase v Budějovicích…

„S výhrou jsme určitě spokojení. Máme tři body, pro které jsme sem jeli. Výkon v prvním poločase byl dobrý až na zhruba posledních pět minut. Ve druhé půli jsme začali trochu ztrácet půdu pod nohama, neměli jsme druhé balony. Po repre pauze ale pro nás byly nejdůležitější tři body, které máme,“ řekl stoper Sparty.

„Z nuly sice máme radost, ale mnohem důležitější jsou ty tři body. Co se týče situace s Asgerem, říkal mi, že balon neviděl. Spadl mu na rameno, pak se to odrazilo ke mně. Naštěstí jsme to vyřešili.

Jinak si ale nevzpomínám, že by měly Budějovice nějakou vyloženou šanci. Spíše měly střely zpoza nebo z hranice šestnáctky, které můžou dopadnout všelijak. Dost střel jsem jim zblokovali nebo šly vedle,“ dodal Panák.

Zdroj: Fortuna liga, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.