Spojte se s námi


Ostatní

Yaya Touré si poslední zápas v Číně moc neužil, vyloučen byl už po 10 sekundách!

Publikováno

dne

Měl to být poslední profesionální zápas záložníka Yayi Tourého v kariéře, nestačil se v něm však ani zpotit. Pouhých 10 sekund stačilo k tomu, aby obdržel červenou kartu a šel ze hřiště.

Druhá nejvyšší čínská fotbalová soutěž byla tento rok domovem pro záložníka Pobřeží slonoviny, kterého znají fanoušci po celém světe nejen z působení v Barceloně, ale především v dresu Manchesteru City, kde dosáhl velkých úspěchů. S týmem Qingdao Huanghai si připsal menší úspěch i v Asii, když se spoluhráči vybojovali postup do Čínské Superligy.

U zápasů v nejvyšším patře čínského fotbalu však již Touré nebude. Proti celku Nantong Zhiyun si odbyl svou derniéru v dresu, ta však skončila již po deseti vteřinách! Právě tak krátký čas uplynul od úvodního hvizdu k situaci, kdy se Yaya Touré rozhodl nakopnout zezadu hráče soupeře.

https://twitter.com/titan_plus/status/1190576425650122754

Celou situaci ještě přezkoumával VAR, přičemž vyústění celého faulu bylo jednoznačné – červená karta!

Byť takto neslavně zakončil angažmá v Číně, umístil Yaya Touré po zápas na svůj twitter obrázek, ve kterém se chlubí dalším kariérním úspěchem, tedy postupem týmu do čínské Superligy.

Uvidíme, zda ještě některý přidá, neboť doposud nemá záložník nikde dohodnutou smlouvu na další rok. Možná tak jeho poslední dres bude ten, který výrazně připomínal ten barcelonský.

Reklama

Oblíbené