Forma
Montreal Impact vs. Nashville SCVzájemné zápasy
Montreal Impact vs. Nashville SC| 23. 07. |
Nashville SC
Montreal Impact
|
1
0
|
|
| 04. 10. 25 |
Montreal Impact
Nashville SC
|
1
1
|
|
| 23. 03. 25 |
Nashville SC
Montreal Impact
|
3
0
|
Průběh a výsledek zápasu
Montreal Impact vs. Nashville SCStatistiky zápasu
Montreal Impact vs. Nashville SC
0%
Držení míče
0%
0
Střely celkem
0
0
Střely na branku
0
0
Celkem přihrávek
0
0
Rohové kopy
0
0
Fauly
0
0
Ofsajdy
0
Kurzy na zápas
Reklama
Informace o zápasu
Montreal Impact vs. Nashville SC| Soutěž | MLS |
| Datum | Zítra, 19:30 |
| Stadion | Saputo Stadium, Montreal |
| Kapacita | 19 619 |
| Rozhodčí | Lukasz Szpala |
Tabulka
MLS
MLS
Ligová fáze
| # | Tým | M | V | + / - | PKT |
|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
|
30
|
20
|
+41
|
67
|
|
2
|
|
30
|
15
|
+22
|
55
|
|
3
|
|
30
|
16
|
+8
|
52
|
|
4
|
|
30
|
14
|
+8
|
48
|
|
5
|
|
30
|
13
|
+8
|
47
|
|
6
|
|
30
|
13
|
+13
|
46
|
|
7
|
|
30
|
12
|
-12
|
41
|
|
8
|
|
30
|
10
|
-9
|
39
|
|
9
|
|
30
|
10
|
-17
|
36
|
|
10
|
|
30
|
8
|
-9
|
36
|
|
11
|
|
30
|
10
|
-1
|
35
|
|
12
|
|
30
|
8
|
+2
|
34
|
|
13
|
|
30
|
7
|
-15
|
33
|
|
14
|
|
30
|
8
|
-14
|
30
|
|
15
|
|
30
|
6
|
-24
|
25
|
