Spojte se s námi


Premier League

Výměna na trase Manchester City – Juventus. Do kádru Pepa Guardioly přišel Cancelo, opačným směrem putoval Danilo!

Publikováno

dne

Také Citizens zůstali na přestupovém trhu aktivní až do posledního dne přestupového období v Anglii. Z Juventusu se jim podařilo za 26 milionů liber získat Joao Cancela, opačným směrem poslali Danila. Manchesteru City se tedy podařilo získat konkurenci pro Kylea Walkera. 

Cancelo představen jako hráč Manchesteru City (zdroj: www.mancity.com)

Pětadvacetiletý Cancelo nastupoval v uplynulé sezoně pravidelně na pozici pravého obránce. Juventusu ale nepomohl vyhrát vytouženou Ligu mistrů. Nyní stojí před portugalským bekem nová výzva, v kádru obhájce ligového titulu Cancelo podepsal smlouvu na šest let.

„City jsou fantastickým klubem, mají skvělého manažera a já mám radost, že za ně budu hrát. Dojem na mě udělalo vše spojené s klubem, od zázemí až po herní styl. Vždycky se těším, že budu zlepšovat svojí hru a vyhrávat trofeje a věřím, že v tom budu pokračovat i tady. Opravdu se těším na novou sezonu a zkoušku v podobě Premier League,“ řekl Cancelo po příchodu k Citizens.

Danilo toho v týmu Pepa Guardioly mnoho neodehrál, i proto je jeho odchod pochopitelný. V sezoně 2018/2019 nastoupil pouze k jedenácti zápasům v Premier League, ke dvěma v Lize mistrů a k pěti v anglickém Ligovém poháru. 

Osmadvacetiletý levý bek by měl po příchodu do Staré dámy pravidelně nastupovat v základní sestavě. V kádru Manchesteru City strávil dva roky, výrazně se ale neprosadil. V létě 2017, když se stal posilou Citizens, se také jeho jméno skloňovalo s přestupem do Juventusu, z transferu tehdy ale sešlo.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.