Spojte se s námi


Ostatní

Vydělává 800-tisíc týdně, ale šťastný není. Carlos Tevéz utekl z klubu

Publikováno

dne

I když má Carlos Tevéz smlouvu ještě na příští rok, zdá se, že lukrativní angažmá argentinského fotbalisty je v čínském Šanghaj Šen-chua zřejmě u konce.

Bývalý útočník Manchesteru United, Manchesteru City či Juventusu v neděli ani nebyl při tom, když jeho klub získal Čínský pohár. Po tom co nebyl nominován na odvetný finálový duel proti Šanghaji SIPG, odletěl Carlos Tevéz do Argentiny.

„Nebyl v nominaci a tak se rozhodl odletět zpět do Argentiny. Chápu ho, hráč jeho úrovně…“ řekl dočasný kouč Wu Ťin-Kuej, který tým Šanghaj Šen-chua převzal v září po rezignaci uruguayského trenéra Gusa Poyeta.

„Carlo Tevéz odvedl skvělou práci, zvlášť v poháru. Není takový, jak se o něm říká. Tvrdě pracuje, trénuje dvakrát denně,“ tvrdil Wu Ťin-kuej.

Přitom po svém nástupu do funkce hlavního trenéra měl ku Carlosovi Tevézovi značné výhrady a řekl, že dokud se nezbaví nadváhy, tak hrát nebude.

Argentinec přišel do Šanghaje tento rok v lednu za 84 milionů eur jako jeden z nejdražších fotbalistů historie a smlouva mu zaručovala 800 000 dolarů týdně.

Svými výkony však Carlos Tevéz nenadchl. V čínské lize odehrál pouze 16 zápasů a dal jen čtyři góly. Jeho tým skončil v tabulce jedenáctý. Až díky pohárovému triumfu se kvalifikoval do asijské Ligy mistrů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.