Spojte se s námi


Chance Liga

Vydařené hostování a návrat do Sparty! Dostanou Daněk se Sejkem potřebné herní vytížení?

Po odchodu Briana Priskeho se znovu otevírá šance před dalšími hráči, kteří pod vedením sedmačtyřicetiletého dánského stratéga nedostávali tolik příležitostí. Velkou šanci prosadit se v týmu mají mimo jiné i Kryštof Daněk či Václav Sejk.

Publikováno

dne

Po odchodu Briana Priskeho se znovu otevírá šance před dalšími hráči, kteří pod vedením sedmačtyřicetiletého dánského stratéga nedostávali tolik příležitostí. Velkou šanci prosadit se v týmu mají mimo jiné i Kryštof Daněk či Václav Sejk.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Vydařené hostování a návrat do Sparty. Takový osud potkal Kryštofa Daňka i Václava Sejka, po konci angažmá Briana Priskeho na Letné se jim otevírá další příležitost prosadit se v A-týmu.

Ten převzal jako hlavní kouče Lars Friis, jenž doposud působil jako asistent. Na starost měl především ofenzivní část hry, která Spartě fungovala na výbornou. Vždyť v minulém ročníku Fortuna ligy vstřelili letenští 82 gólů.

Je velmi pravděpodobné, že Friis naváže na práci svého předchůdce, zachován zřejmě zůstane i systém se třemi obránci. Se změnou trenéra však přichází i další šance pro hráče, kteří doposud neměli dostatek herního vytížení.

Zároveň se nabízí také otázka, zda to pro některé hráče nebude poslední příležitost před případným přestupem. Tato varianta by se mohla týkat Sejka či Daňka.

Úspěšné hostování

Sejk v nedávno skončeném ročníku zasáhl v rámci Fortuna ligy do dvanácti duelů, během nichž odehrál dohromady jen 284 minut. V zimě se proto rozhodl pro hostování v nizozemské Rodě, kterou osmi góly málem dovedl k postupu do Eredivisie.

Potřebné herní vytížení by se nedostávalo ani Daňkovi, jenž si vybral hostování v Pardubicích. I díky jeho osmi gólům a jedné asistenci se výběr trenéra Radoslava Kováče udržel mezi elitou.

Nyní se oba mladí hráči vrací na Letnou, kde zabojují o svou šanci. Pokud by však ani pod trenérem Friisem nedostávali dostatek příležitostí, mohli by se s vedením klubu v čele se sportovním ředitelem Tomášem Rosickým dohodnout na trvalém přestupu.

O oba hráče s obrovským potenciálem by totiž zřejmě byl zájem v zahraničí, spekuluje se o tom již delší dobu. Po Euru však hrozí odchod Jana Kuchty či některých dalších ofenzivních es, což by mohla být šance právě pro duo Daněk-Sejk. Oba hráči s týmem zahájí letní přípravu.

Zdroj: Fortuna liga, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.