Reklama

Výborný výkon fanoušků Sparty v Brondby! Svůj tým podporovali i desítky minut po utkání

Fanoušci Sparty si mohli po delší době užít výjezd zcela bez koronavirových restrikcí! Téměř pětistovka z nich tak odcestovala do Kodaně, kde jejich tým uhrál bezbrankovou remízu za vynikajícího fandění, které trvalo i po utkání.

Téměř 500 fanoušků pražské Sparty navštívilo krásný stadion Brondby Kodaň, který je od centra města vzdálen více než dvě hodiny chůze.

Sparťané pořádali pochod z centra města, který řídila policie, jenž o celém pochodu informovala na sociálních sítích, a to i v českém jazyce, navíc rozdávala fanouškům letáčky s informacemi.

V závěru pochodu Sparťany vyzvala skupina hooligans Brondby (odhaduje se cca 20), proti kterým se vícepočetná skupinka Sparťanů rozeběhla a střet netrval ani minutu, jelikož fanoušci domácích utekli pryč.

Následně se Sparťané vydali na stadion, na kterém svůj klub podporovali z plných plic. Proti domácím ale neměli šanci a slyšet v televizi byli spíše domácí.

Nad těmi musím smeknout klobouk. Stadion je dvoupatrový a aktivně fandila celá tribuna za brankou. Občas se přidával i zbytek stadionu a v ten moment byli Sparťané již naprosto bez šance.

Snaha ale neustávala a hráči si i přes nepříliš povedený výkon vysloužili děkovačku, jako kdyby zvítězili. A to i přes jasné zklamání z výsledku.

Hráči Sparty zůstali pod kotlem Sparty déle, než vydržela většina domácích příznivců na stadionu. Ten opustili fanoušci Brondby takřka po hvizdu, odchod byl velmi rychlý, tedy až na část těch nejvěrnějších.

Jakmile skončila sparťanská děkovačka, fanoušci museli na stadionu ještě pár desítek minut zůstat, jak už to klasicky bývá. A ti hráči, kteří do zápasu nenastoupili, popřípadě odehráli pouhou hrstku utkání, se ještě museli na stadionu proběhnout.

V ten moment převzal veškeré ovace fanoušků Sparty mladý Adam Gabriel. Kdykoliv proběhl okolo kotle Sparty, vysloužil si ovace, i díky tomu, jak fanoušky hecoval a měl z toho velkou radost.

Z výjezdu tak musí být z velké většiny fanoušci Sparty spokojeni, mimo zápas si totiž mohli projít město, které je vskutku nádherné.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Fans si budou užívat aspoň výjezdy ven, když už ten chlív na Letný maj zavřenej, rasisti jedný vošklivý . A doufám, že až přijedou ti skotský sráči na Letnou, že tam slávistický hooligans před stadiónem připravěj néjakou vtipnou taškařici. Minimálně gerrardoj a kamaroj by mėlo být připomenuto, co si o nich slušní lidé myslí.

  2. Byly doby kdyby do Kodaně vycestovalo daleko více fanoušku Sparty ale oni se těší na daleko zajímavější akčnější výjezd na Glasgow Rangers a tam v minimalně 1800 fans ukáží těm vyznavačum BLM zač je toho loket !! 😉

    • Myslím že ve Skotsku můžou dostat leda tak na držku.Připomínám že se tam stali i horší věci, není to dávná historie.

  3. Snad i ve Skotsku je svoboda názoru a projevu . Pískání při pokleknutí je jen “neškodný” nesouhlas nad tou to šaškarnou. Naopak čim více fans Sparty v Glasgow a pískotu při klečení tim lépe a ocení to v dobrém 80% normalních Evropanu !😊 Oni nějakou kulišarnu jistě vymyslí kluci Sparťanský i před zápasem v Praze a možná že se přidají “největší” fanoušci celku z Glasgow – Slávisti 😊

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené