Spojte se s námi


La Liga

Všechno nasvědčuje tomu, že Antoine Griezmann přestoupí do Barcelony

Publikováno

dne

Zatímco francouzské sportovní noviny Le 10 Sport píšou o tom, jak FC Barcelona a fotbalista Atlética Madrid Antoine Griezmann dolaďují smluvní detaily. Tak španělský deník Mundo Deportivo dokonce hlásí, že obě strany jsou už dohodnuté.

Před několika měsíci byl hvězdný francouzský útočník Atoine Griezmann horkým kandidátem na přestup do Manchesteru United, teď všechno nasvědčuje tomu, že by to měl být katalánský klub, který ho získá.

V létě tohoto roku se 26-letý hráč zřekl odchodu, když vzhledem na přestupový trest nemohlo Atlético Madrid za něho získat náhradu.

Na otázku, či i v následující sezoně bude hrát za madridský klub, Griezman odpověděl neurčitě: „Jestli mám být upřímný, nevím.“

Ve smlouvě má Antoine Griezmann výstupní klauzuli stanovenou na více jak 100 milionů eur, kterou v souvislosti s prodloužením smlouvy zvedl na 200 milionů eur, avšak tato suma platí jen do 1. ledna 2018, kdy končí zákaz přestupů pro Atlético.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.