Spojte se s námi


Premier League

Vlastní fanoušci bučí na svůj talent

Publikováno

dne

V kádru plném hvězd s nemalými zkušenostmi z Premier League vyčnívá. Scott McTominay, jednadvacetiletá hvězdička s pouhými deseti ligovými zápasy na kontě, diktuje tempo hry Manchesteru United po boku Nemanji Matiče a Paula Pogby. 

McTominay odehrál v sobotu plných 90 minut proti Liverpoolu, po výhře 2:1 měl co oslavovat. Pokud mu tedy ještě v hlavě nezněl pískot, který se na něj snesl z řad vlastních fandů.

Když se jednadvacetiletý středopolař ve druhé půli rozhodl jednu situaci vyřešit nahrávkou dozadu místo pasu směrem k útočícím hráčům, příznivci jeho vlastního týmu se do něj s vervou pustili.


Trenér José Mourinho tohle chování na tiskové konferenci odsoudil. „Jsem naštvaný z reakcí na Scotta. Je to mladý kluk, který se celý zápas rozhodoval dobře, zatímco fanoušci chtěli, aby se rozhodl špatně. Touhle nahrávkou narušil intenzitu zápasu, to je skvělé řešení,“ postavil se za mladého středopolaře portugalský stratég. A nebylo to poprvé.

„Myslím si, že si Scott zaslouží víc pozornosti a podpory,“ řekl v únoru. „Možná je to tím, že vypadá jako obyčejný kluk. Má normální účes, žádná tetování, žádná velká auta a hodinky, je to skromný chlapec.“

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.