Spojte se s námi


Chance Liga

Vindheim na odchodu ze Sparty! Od klubu má povolení, o jeho služby se zajímá norský Brann

Norský bek Andreas Vindheim se v aktuální sezoně na hřiště nepodíval. S klubem navíc neodcestoval na herní soustředění a má svolení hledat si nové angažmá. Nyní je znám jeden zájemce, kterým je norský Brann.

Publikováno

dne

Norský bek Andreas Vindheim se v aktuální sezoně na hřiště nepodíval. S klubem navíc neodcestoval na herní soustředění a má svolení hledat si nové angažmá. Nyní je znám jeden zájemce, kterým je norský Brann.

Andreas Vindheim ve Spartě velkou stopu neudělal. Sedmadvacetiletý norský bek přišel na začátku sezony 2019/20, již v sezoně 20221/22 ovšem nastupoval zcela sporadicky.

V aktuální sezoně je jeho vytížení ještě horší, nenastoupil totiž ani jednou. Důvodem je zranění, naposledy si zahrál devět minut v posledním přátelském utkání s Paksi.

Když Sparta v zimě odcestovala na soustředění do španělské Marbelly, v kádru chyběl a bylo jasné, že jeho budoucnost na Letné je sečtena.

Vindheim má svolení hledat si nové angažmá, přičemž je pravděpodobné, že zamíří na sever. Aktuálně to dokonce vypadá na návrat do Norska.

O hráče se intenzivně zajímá Brann, ve kterém v minulosti působil. Právě z Brannu odešel za velkým angažmá do Malmö v roce 2015.

V Norsku se hraje systémem jaro – podzim, tudíž by Vindheim naskočil do nové sezony, která bude pro Brann opět prvoligová, jelikož na podzim postoupil mezi elitu.

Dle informací norského webu BA má zájem vrátit se zpátky domů i sám Vindheim. Problémem ale může být to, že Brann nehraje na krajní beky a současný fotbalista Sparty by se tam musel přeorientovat na jiný post.

Dále by musel výrazně klesnout na mzdě, kterou ve Spartě pobíral. Pokud by měl ovšem slíbenou vytíženost, zřejmě by na tuto skutečnost svolil.

Zdroj: BA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.