Viktoria Plzeň hlásí rovnou dva nové hráče. Plzeňský klub posílí žilinské duo Káčer a Kaša

Dnes 6. května 2020 ohlásila Viktoria Plzeň rovnou dvě nové posily. Jako volní hráči ze Žiliny přicházejí čtyřiadvacetiletý střední záložník Miroslav Káčer a šestadvacetiletý stoper Filip Kaša.

Zdroj: fcviktoria.cz

Oba hráči získali ve slovenském klubu pod vedením současného plzeňského kouče Adriana Guľy v sezóně 2016/2017 mistrovský titul a v následujících dnech začnou s plzeňským koučem opět trénovat. V obou případech podepsali hráči smlouvy na 3 roky.

“Zareagovali jsme na situaci, která nastala v Žilině. Jsem rád, že můžeme v našem kádru přivítat hned dva nesmírně kvalitní fotbalisty. Jak Miro Káčer, tak Filip Kaša patřili k oporám týmu a velmi dobře je ze společného působení zná i trenér Adrian Guľa.”

“I to byl důležitý faktor během jednání. Věřím, že oba budou přínosem a posilami pro náš již tak velmi kvalitní kádr,” vyjádřil se k přestupu žilinského dua generální manažer Plzně Adolf Šádek.

“Věřím, že pro Viktorku budou přínosem. Jejich typologie by nám mohla do týmu přinést to, co je potřebné. Filip má velmi dobré fyzické a rychlostní parametry. V kombinaci s našimi výbornými hráči věříme, že by to směrem do budoucnosti mohl být hodně zajímavý přínos.”

“Miro je velmi pracovitý, má velký akční rádius, je dostatečně rychlý. Na svůj věk je i mimořádně zkušený. Jejich charakter i mentalitu znám a pevně věřím, že do kabiny zapadnou,” zdělil ke dvojici posil plzeňský kouč Adrian Guľa.

“Pro mě je to nová výzva. Plzeň je velký klub evropských parametrů, který mě může v kariéře dále posunout. Doufám, že pomůžu k tomu, abychom hráli evropské poháry a samozřejmě získali i titul v domácí soutěži,” řekl krátce po přestupu Káčer.

“Jsem strašně rád, že se mohu posunout zase o level výš. Viktoria Plzeň má vysoké ambice. Přišel jsem udělat maximum pro tým, chci se prosadit do základu a být prospěšný týmu,” raduje se druhá posila plzeňského týmu.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.