Spojte se s námi

Fortuna liga

Viktoria Plzeň bude hájit už v pátek v Teplicích druhé místo zaručující předkola Ligy mistrů

Zveřejněno

dne

Trenér Pavel Vrba má problém. Po výprasku v minulém kole, kdy Sparta zvítězila jasně nad Viktorkou 4:0, musí rychle začít přemýšlet, jak dát tým dohromady. Je evidentní, že tým není v pohodě a hlavně na hřištích soupeřů předvádí velmi nevyrovnané výkony, dost často tak ztrácí body. To není ta Viktoria, jak ji známe.

Zdroj: fcviktoria.cz

Viktoria přes zimní přestávku hodně nakupovala a přivedla velmi dobré posily. Ovšem vypadá to, že někteří z příchozích se s mužstvem zatím moc nesžili a v mužstvu nefunguje zatím chemie, která ho v podzimní části spojovala. Tým tak podával velmi dobré výkony i proto, že nehrála sestava vybraných jedinců.

Teď se na pražské Letné dostal poprvé do základní sestavy Erik Pačinda a uzdravený Radim Řezník. Oběma se zápas moc nepovedl a k tomu všemu se Radim Řezník znovu zranil. Nejde jen o tyto dva hráče. Vypadá to, že i hráči, na které bylo dříve spolehnutí – třeba na Davida Limberského – jsou momentálně z formy. Obraně chybí zraněný stoper z utkání s Boleslaví Lukáš Hejda, který odváděl velmi dobré výkony. Náskok osmi bodů na pražskou Spartu tak nemusí při novém systému Fortuna ligy zdaleka stačit.

Už teď je jasné, že Viktoria by měla v Teplicích určitě bodovat, aby měla klidnější spaní. To ovšem trenér Viktorie musí mít šťastnější ruku než v minulém kole. Ono je těžké vybrat do sestavy 11 hráčů, ale ještě mnohem těžší je přes týden dát hráče mentálně do pořádku, aby těžkou porážku z minulého týdne hodili za hlavu a nastoupili hladoví po vítězství. Ovšem, jestli chtějí hrát viktoriáni Ligu mistrů i příští rok, tak by měli začít vyhrávat i na hřištích soupeřů, nejenom v domácí aréně. Vždyť šance na účast v příštím ročníku Ligy mistrů by pro všechny hráče tohoto klubu měla být dostatečným stimulem, aby druhé místo udrželi i na konci soutěže.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama
Reklama

RUIK © 2017-2019