Spojte se s námi


Fortuna liga

VIDEO: Sparta nad bezzubým Baníkem vyhrála první poločas! Skóre takto otevřel Birmančevič

Sparta v úterý večer rozehrála další důležitý zápas s ohledem na boj o mistrovský titul. Na Letné přivítala fotbalisty ostravského Baníku, přičemž první poločas vyhrála 1:0. Rozdílový gól zaznamenal Veljko Birmančevič.

Publikováno

dne

Sparta v úterý večer rozehrála další důležitý zápas s ohledem na boj o mistrovský titul. Na Letné přivítala fotbalisty ostravského Baníku, přičemž první poločas vyhrála 1:0. Rozdílový gól zaznamenal Veljko Birmančevič.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Lepší vstup do utkání třetího kola nadstavby měla bez překvapení Sparta, která už od začátku měla míč jednoznačně častěji na svých kopačkách. Svěřenci Briana Priskeho se často dostávali do slibných ofenzivních akcí.

Ani jedna z nich však v úvodních minutách ke gólu nevedla. Martin Vitík se zkusil prosadit hlavičkou, pár pohledných přihrávek směrem do vápna Baníku vymyslel Angelo Preciado.

Slezané měli jedinou, ale velmi slušnou příležitost ke skórování ve 21. minutě. Ewerton vyslal na bránu Petera Vindahla projektil z poměrně větší dálky, gólman Sparty ale předvedl skvělý zákrok. A to nejen vůči střele tohoto šikovného Brazilce.

Ve vápně se k odraženému míči propracoval David Buchta, svůj střelecký pokus ovšem poslal těsně vedle levé tyče. Iniciativu potom opět převzala Sparta, která se ve 30. minutě dočkala prvního gólu.

Veljko Birmančevič se dostal k dorážce v pokutovém území po střele Kuchty a bez problémů uklidil míč za záda Jiřího Letáčka. Zbytek první půle se nesl ve znamení jasné dominance pražského klubu, který až na výše zmíněnou situaci nemusel řešit žádné nebezpečí.

Letenští se přitom dostali do dalších několika šancí. Na bránu Baníku pálili také Jan Kuchta, Adam Karabec nebo Jaroslav Zelený. Žádný z těchto střeleckých pokusů už se ale neujal.

Sparta tedy naprosto jednoznačně dominovala prvnímu poločasu, což jde vidět i na statistikách. Domácí vyprodukovali celkem 12 střel, k dispozici měli hned 8 rohů.

Zdroj: Fortuna liga, O2 TV Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.