Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Ostuda na ceremoniálu UEFA! Při losování skupin EURO 2024 zněly v pozadí sexuální zvuky. Video z incidentu se stalo ihned virálním na sociálních sítích

Včerejší podvečer proběhl v Hamburku los základních skupin evropského šampionátu ve fotbale konaném v létě v Německu. Oficiální ceremoniál UEFA se ale neobešel bez pořádného skandálu. Losování totiž narušovaly sexuální zvuky v hudebním pozadí.

Publikováno

dne

Včerejší podvečer proběhl v Hamburku los základních skupin evropského šampionátu ve fotbale konaném v létě v Německu. Oficiální ceremoniál UEFA se ale neobešel bez pořádného skandálu. Losování totiž narušovaly sexuální zvuky v hudebním pozadí.

V době internetu a sociálních sítích se jakékoliv pochybení, které se objeví během živého vysílání, trestá. Své o tom může říct UEFA, která v sobotní podvečer uspořádala losování evropského fotbalového šampionátu v Německu.

Měl to být slavnostní galavečer pro evropský fotbal, je z toho ale pořádná ostuda. Ceremoniál v Hamburku, na kterém se losovaly základní skupiny EURO 2024 v Německu, narušila neočekávaná nepříjemnost.

Když bývalé hvězdy světového fotbalu Michel Laudrup a David Silva vylosovaly ze čtvrtého výkonnostního koše tým Švýcarska, který změří na závěrečném turnaji síly s domácími Němci, Maďary a Skoty, z hudebního pozadí se ozývaly nevšední zvuky.

Ty připomínaly nahrávku z filmu se sexuální tématikou. Úsměvy přítomných diváků naznačovaly, že něco není v pořádku, ale účinkující zachovali s obrovským úsilím kamenné tváře a nedali na sobě znát překvapení z nenadálé situace.

Odvahu čelit nepříjemné povinnosti našel až zástupce generálního sekretáře UEFA Giorgio Marchetti, který se rozhodl převzít kontrolu nad situací. „Je tady nějaký hluk, který…teď ustal. Už žádný hluk,“ řekl s úsměvem a pokračovalo se v losování.

Zmíněné zvuky se ještě sporadicky objevovaly v průběhu celého ceremoniálu, než ustály s koncem losu. Jak se dalo asi očekávat, video z incidentu se začalo šířit jako lavina sociálními sítěmi.

Zatím není zřejmé, zda-li se jednalo o žert nějakého koumáka či si hudební dramaturg krátil chvíle při ceremoniálu sledováním filmu s lechtivou tématikou. Je ale zřejmé, o jakém tématu se bude v souvislosti s losem EURO 2024 v nejbližších dnech mluvit nejvíce.

Zdroj: UEFA, Twitter / X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.