Spojte se s námi


Fotbal

Video: Jak se udržuje Messi ve formě? Hraje bago s Hulkem

Publikováno

dne

Lionel Messi se snaží udržet stůj co stůj v dobré kondici, zapomínat však nemůže ani na techniku a další schopnosti, které argentinského kouzelníka zdobí. Právě proto trénuje se svými syny a také psem Hulkem, s nímž společně hrají bago.

https://www.facebook.com/ESPNFC/videos/245825913130600/

Kapitán Barcelony odehrál v letošní sezoně 31 utkání, během kterých nastřlíel 24 gólů a na dalších 16 nahrál. Pokud se tak nedohraje letošní sezona, bude to po mnoha letech velký gólový úpadek. Fotbal jde však kvůli pandemii koronaviru stranou!

„Tohle jsou pro každého obtížné dny. Obáváme se toho, co se děje a chceme pomoci. Vciťme se do rolí těch, kteří trpí nejvíce, ať už přímo či v rámci rodiny a přátel, nebo kteří pracují v první linii v nemocnicích a zdravotních centrech. Chci jim poslat veškerou mou podporu. Na prvním místě musí být zdraví,“ začal svůj vzkaz Lionel Messi.

„Je to výjimečný okamžik a musíme v něm následovat všechna opatření od zdravotnických a veřejných autorit. Nastal čas být zodpovědný a zůstat doma. Navíc je to skvělá příležitost k tomu strávit čas s těmi, které máte rádi. Je to čas, který ne vždy máte.“

Pokud by přeci jenom letošní sezona ve Španělsku skončila podle aktuálního pořadí, tak by Barcelona získala titul, když je o dva body před Realem Madrid.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.