Spojte se s námi


Chance Liga

Velký oblíbenec sešívaných míří do Polska! Van Buren bude nově nastupovat po boku dalšího bývalého Slávisty

Mluví se o tom dlouho, ale nyní se odchod Micka van Burena stává realitou. Oblíbenec sešívaných odchází do polského klubu, kde bude nově nastupovat společně s dalším bývalým hráčem Slavie.

Publikováno

dne

Mluví se o tom dlouho, ale nyní se odchod Micka van Burena stává realitou. Oblíbenec sešívaných odchází do polského klubu, kde bude nově nastupovat společně s dalším bývalým hráčem Slavie.

  • Mick van Burena má namířeno do Polska
  • Novým zaměstnavatelem se stane Cracovia Krakov
  • V týmu už působí další bývalý Slávista Jakub Jugas

Fanouška Slavie, který nemá blonďatého bojovníka rád, najdete jen velmi těžko. Sympatický Nizozemec ale svou éru v sešívaném dresu zřejmě opravdu končí. Už dříve informoval portál inFotbal, že Mick van Buren má namířeno do Slovanu Bratislava či Hradce Králové.

Nyní stejný portál přichází s informací o blížícím se odchodu do polské Ekstraklasy, konkrétně do Cracovie Krakov. Jedenatřicetiletý útočník by tak Slavii opustil po dlouhých osmi letech.

Van Buren dorazil do Slavie v létě roku 2016 z Esbjergu a o rok později slavil svůj první titul. V sešívaném má impozantní bilanci, celkově totiž slavil čtyři tituly, stejný počet domácích pohárů a také česko-slovenský pohár.

V Cracovii hraje Jakub Jugas

Přestože hostoval v Haagu, Liberci a dvakrát v Českých Budějovicích, svému kmenovému týmu vždy odváděl skvělé služby. Fanouškům navždy zůstane v paměti jeho branka do sítě Sevilly v osmifinále Evropské ligy.

Za Slavii odehrál odchovanec Excelsioru celkem 159 soutěžních zápasů, ve kterých vstřelil 27 gólů a přidal 15 asistencí. Další úspěchy tak bude zřejmě sbírat u našich severních sousedů. Cracovia skončila v uplynulém ročníku na třináctém místě.

V týmu se van Buren setká s dalším bývalým Slávistou Jakubem Jugasem. Dvaatřicetiletý obránce nastupuje v obraně třeba s Kamilem Glikem, bývalým reprezentantem a dlouholetým hráčem francouzského Monaka.

Jak to vypadá, dalším do party bude van Buren. Jeho odchod mimo českou soutěž se dal očekávat. Nastupovat proti svému dlouholetému zaměstnavateli by se hráči, který umí výborně česky, nemuselo úplně líbit.

Zdroj: SK Slavia Praha, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.